ایده های هیئت مدیره چارچوب تولد | POPSUGAR Food انگلستان

[ad_1]

از پنکیک گرفته تا شکلات داغ گرفته تا آب نبات ، تابلوهای غذاهای خلاقانه خلاقانه اخیراً در سراسر اینستاگرام دیده می شوند. ما ایده این را داریم که یک بشقاب گوشت و پنیر سنتی برداریم و آن را به یک چیز سرگرم کننده و منحصر به فرد تبدیل کنیم ، و جدیدترین روندی که مشاهده کرده ایم همین کار را می کند و موارد دیگر: تخته های چوب لباسی تولد! اشتباه نکنید ، ما یک کیک تولد خوب را دوست داریم ، اما این تابلوها خیلی زیبا و خوشمزه به نظر می رسند تا از دست آنها غافل شوید. و با داشتن یک تخته کامل به جای فقط یک کیک ، می توانید آن را با خوراکی ها و طعم های مختلف بسته بندی کنید.

علاوه بر پنیر ، میوه ، سبزیجات و منجمد کراکر ، بسیاری از این گزینه ها همچنین شامل شیرینی هایی مانند کیک های کوچک کوکی و کیک های کیک پوشیده شده از آبپاش هستند. شما همچنین می توانید اینها را در جعبه ها بسته بندی کنید ، بنابراین آنها بهترین چیز برای گذراندن خانه دوست خود برای روز خاص آنها هستند! برای دیدن تابلوهای کالاهای بزرگتر برای 20+ سالگی ، به برخی از الهامات خوشمزه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>