ایده های کوتاه موی کوتاه و الهام با عکس

[ad_1]

فقط چیزی در مورد بهار وجود دارد که باعث می شود یک مدل مو به خصوص طراوت ایجاد کند. این می تواند نوید آب و هوای گرمتر باشد و دانستن اینکه هرچه موهای شما کوتاهتر باشد ، با موهای ولگردی که به پشت گردن شما می چسبند کمتر مقابله خواهید کرد. این فقط می تواند ایده کلی تغییر و شروع تازه با مدل موی جدید باشد. استدلال شما هرچه باشد ، می فهمیم که چرا کوتاه کردن موهای شما ممکن است وسوسه انگیز به نظر برسد ، و اگر به دنبال الهام گرفتن از مدل هایی هستید که باید در نظر بگیرید – به خصوص اگر موهای فر یا موی طبیعی دارید – به جای درست آمده اید.

باور کنید یا نه ، کارهای زیادی می توانید با موهای کوتاه و فرفری انجام دهید. باب یک سبک امتحان شده و واقعی است که بارها و بارها خود را قابل اعتماد می داند ، در حالی که مدل موی موی مجعد باعث می شود پوشیدن موهای فر با موی سر به راحتی سرد و خنک به نظر برسد. همه اینها برای این است که بگوییم اگر در آینده شما یک برش کوتاه پیدا کنید ، قطعاً گزینه هایی دارید.

اگر می خواهید ایده هایی روی تابلوی خلق و خوی شما بگذارد ، پیش از این بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>