ایده های کوتاه کردن موهای مشهور Shag که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

مدل موی شگی دقیقاً جدید نیست. ظاهر موهای لایه ای و مرتب – به طور معمول با چندین تن بافت – در دهه 1970 رواج پیدا کرد ، اما از آن زمان امسال به مشاهیر محبوب ما بازگشت.

چیزی که به نظر می رسد در لیست های A از مایلی سایرس و سلنا گومز گرفته تا بیلی ایلیش و جنیفر لوپز به نظر می رسد ، چیزی نیست که دهه ها پیش ببینید. نسخه به روز شده shag همان چیزی است که Devin Toth آرایشگر به POPSUGAR گفت جالبترین روند اصلاح سال است.

وی گفت: “دو سبک شگ محبوب بسیار فرفری ، فوق العاده لایه لایه و سپس مستقیم با موهای پرده ای بلند است که جارو می شوند.” “شال فرفری کاملاً گرد است و از بافت خالصی برخوردار است. این یک انتقال یکپارچه از موی چتری به لایه های کوتاه به لایه های بلند به طول پایین خواهد بود. شاگ مستقیم را می توانید به هر شکلی که می خواهید مدل دهید ، اما به طور کلی دارای لایه های طولانی تر با تمرکز سبک بودن موهای شفاف پرده ای – جارو اما به طور کامل با بقیه سبک ها مرتبط نیست. ”

چهره های مشهوری را که بیشترین آرزوی مدل موهای امسال را در پیش دارند ، مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>