ایده ها و عکس های مرسوم برای آرایش خط چشم Confetti

[ad_1]

بازگشت هوای بهاری – و احتمال تابستانی پس از قرنطینه که قرار است دنبال شود – در چند ماه گذشته بسیاری از ما را در یک جشن بیشتر جشن گرفته است. اکنون ، با برداشتن مأموریت های ماسک در سراسر کشور ، ما نمی توانیم زمان بهتری برای تغییر شکل آرایش روزمره شما با افزودن انواع درام و رنگ به فکر بیاوریم. برنامه های مهمانی مهم در آینده خود داشته باشید یا نه ، یک روند آرایش چشم وجود دارد که مهمانی را برای شما به ارمغان می آورد: خط چشم “confetti”.

خط چشم Confetti اخیراً در گزارش روند آرایش بهار و تابستان MAC Cosmetics در سال 2021 ارائه شده است ، و گرچه به طور معمول می توان آن را به عنوان یک نسخه رنگارنگ و نقطه دار از یک چشم گربه کلاسیک توصیف کرد ، اما شما می توانید آن را همانطور که می خواهید به نظر برسید. خواه به این معنی باشد که چشمهای خود را با نقطه هایی به هر رنگ رنگین کمان بچرخانید و یا حتی رنگ ها را روی کل درب خود بمالید ، گزینه ها بی پایان هستند.

حتی بهتر؟ انجام این ظاهر به تنهایی در خانه به راحتی انجام می شود و حتی می توانید به نقاط خود ظاهری کاملاً ناقص بدهید که در واقع شباهت به شیرینی های واقعی دارد. تمام آنچه واقعاً باید در دست داشته باشید یک خط چشم ژل ، مایع یا مداد در هر رنگ واضحی است که به دور چشم شما می زند. برخی از موارد موردعلاقه ما شامل آستر مایع پوشیده از NYX Epic Wear (9 پوند) ، مداد کشویی 24/7 Urban Decay (17 پوند) و خط چشم اتوماتیک Kiko Milano Lasting Precision And Khôl (7 پوند) است.

به دلایل بیشتر برای امتحان کردن روند خط چشم شیرینی ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>