ایده و الهام رنگ مو “کد قرمز”

[ad_1]

هیچ چیز مانند یک تغییر فصلی نیست که به شما الهام کند تا واقعاً در انتخاب های زیبایی خود جسور شوید و برای چند ماه رنگ موهای خود را تغییر دهید. به نظر می رسد که هر فصلی رنگ موی برجسته ای دارد که افراد زیادی به آن علاقه مند می شوند – زمستان شاهد ظهور مجدد رنگ سیاه جت و همچنین روند “ذوب ریشه” بود – گرچه اکنون دلیل بر این باوریم که “کد قرمز” انتخاب مردم بسیاری از این بهار باشد.

این رنگ به خودی خود به اندازه نام آن وحشت آور نیست – فقط یک رنگ قرمز است که به لطف سری Netflix در حال حاضر مورد تقاضا است ، ملکه Gambit، که در آن آنا تیلور-جوی در نقش بث هارمون بازی می کند و دارای رنگ موی قرمز قرمز است.

آئورا فریدمن ، رنگارنگ مشهور گفت: “رنگ قرمز کاملاً زیباست ، خواه خشن باشد ، یا حتی اگر سایه ای کم رنگ به توت فرنگی نزدیکتر باشد.” “این واقعاً باعث ایجاد زیر رنگ صورتی در پوست می شود.” ما قبلاً دیده ایم که این رنگ در افراد مشهوری مانند جیجی حدید ظاهر می شود ، که اخیراً تغییر رنگ داده و از نمایش نتفلیکس الهام گرفته است.

گرچه احتمالاً در این فصل شاهد افزایش چشمگیر قرمزها خواهیم بود (اعتیاد به نتفلیکس یا نه) ، فریدمن هشدار می دهد که این رنگ رنگی نیست که اگر در جستجوی چیزی هستید که نیاز به تعمیر و نگهداری کم یا زیاد ندارد ، آزمایش شود. وی گفت: “برای حفظ شدت ، مشتری باید به طور مرتب به رنگ آمیزی خود مراجعه کند تا روشنایی را حفظ کند.” برای دیدن چند مورد از موارد مورد علاقه ما در مورد رنگ مو “قرمز کد” ، پیش از این بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>