ایرینا شایک با پوشیدن شلوار جین کرست و تاج کم در NYC

[ad_1]

همانطور که سوفی ترنر بسیار عاقل یک بار گفت ، شلوار جین کم ارتفاع “نوعی جرم” است و من نمی توانم بیشتر توافق کنم. با این حال ، من می گویم ، نظر اخیر ایرینا شایک در مورد روند نوستالژیک توجه من را جلب کرده است. با لباسی که مستقیماً از دهه 2000 به نظر می رسید ، این مدل یک جفت را تکان داد فوق العاده شلوار جین کم ارتفاع و یک تاج کرست مشکی کاملاً خالص ، ظاهری بسیار ساده و در عین حال تأثیرگذار ایجاد می کند.

ایرینا ، که به تازگی با کانیه وست از سفر به فرانسه بازگشته است ، با لباس گفته شده در حالی که دختر 4 ساله اش لیا را در حال قدم زدن در اطراف شهر نیویورک دیده شده است. او با سایه های کلاسیک مشکی ، جواهرات نقره ای ساده و کیف پول سفید Burberry ، و بعداً در همان روز ، یک کت چرمی بزرگ اضافه کرد. در حالی که جین ایرینا برای سلیقه من کمی پایین است ، شما باید اعتراف کنید که او یک لباس کاملاً مناسب را تهیه کرده است که حتی ممکن است باعث شود شما در مورد موضع خود در مورد روند تجدید نظر کنید. پیش رو ، نگاه را از همه زوایا تحسین کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>