ایزابل مارانت کفش های کت و شلوار خود را که توسط بیانسه پوشیده شده است ، بازگرداند

[ad_1]

مربی گوه ایزابل مارانت در اوایل سال 2010 محبوب شد و افراد مشهور آن را به یکی از پرفروش ترین های مارک فرانسوی تبدیل کردند. بیانسه به عنوان مشهور ، شبح کفش را برای موزیک ویدیوی “Love On Top” خود انتخاب کرد و سوپرمدل هایی مانند ایرینا شایک ، جیزل بوندچن و کندال جنر نیز از این کفش استفاده کردند که به آن بکت می گفتند.

اکنون نسخه مجسمه سازی جدیدی به بازار عرضه شده است که بالسکی قلمداد می شود و بر روی پاشنه های 10 سانتی متری برجسته است که نیمی از آن را کف پا چسبیده پنهان کرده است تا آسایش را از بین نبرد. این ساختار امضا همان چیزی است که گوه ایزابل مارانت را به عنوان پایه اصلی بسیاری از کمد لباس ها از جمله خود مارانت تثبیت کرده است. وی در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “من هرگز تمایل به پوشیدن آنها را متوقف نکردم. راحت ترین چیزها چیزهایی است که شما همیشه خواهید پوشید و که هرگز از آنها سیر نمی شوید.”

Balskee با تمام شکوه و عظمت خود ، با نوارهای نوار چوبی جیر که به صورت عمودی در قسمت بالایی قرار دارند ، در حال حاضر در رنگ های قرمز ، زرد و سبز همراه با تکرارهای سیاه و سفید که از قبل برای پیش سفارش در دسترس هستند ، در دسترس خواهد بود. در آینده ، برخی از لحظات به یاد ماندنی مشاهیر را در مربی گوه ایزابل مارانت مشاهده کرده و برای این بروزرسانی هیجان انگیز در فروشگاه ها و آنلاین در isabelmarant.com چشمان خود را پوست کنده نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>