ایلاز در تمام طول سال راز تابش نور خورشید را به شما می دهد-مرور

[ad_1]

پوست برنزی و درخشان و تابستان دست به دست هم می دهند مانند کره بادام زمینی و ژله. اما حتی وقتی نمی توانید به ساحل سفر کنید (البته با یک کیسه پر از ضد آفتاب) ، می توانید سعی کنید ظاهر پوست درخشان را در خانه تقلید کنید. و نام تجاری متعلق به برزیل الاولوزآخرین راه اندازی ویژگی های یک جفت کامل محصول را برای درخشندگی درخشان از سر تا پا ارائه می دهد.

مجموعه ای بهتر برای شما Bronzing دارای دو نسخه جدید: Stick Bronzers (29 دلار) برای صورت و بدن و چهارپایه Cali Queen Palette (32 دلار). این محصولات به طور رسمی در 1 آگوست در وب سایت Elaluz و Ulta Beauty عرضه می شوند و این امر نشان دهنده ورود نام تجاری به فروشگاه ها و سایت خرده فروشان است. Camila Coehlo بنیانگذار می گوید: “این اولین بار است که محصولات ما در یک فروشگاه واقعی قرار می گیرند ، بنابراین من واقعاً هیجان زده هستم.” جذابیت. “چنین تجربه ای است که می توانید به فروشگاه بروید ، محصول را لمس کنید و قبل از خرید آن را امتحان کنید.”

با این دو محصول ، کوئهلو می خواهد گرما و درخشش برزیل را برای شما به ارمغان بیاورد حتی زمانی که به یکی از سواحل شنی آن دسترسی ندارید. او می گوید: “من می خواستم نام تجاری را با محصولات برنز شروع کنم. این در خون من ، در ریشه های من به عنوان یک برزیلی وجود دارد.” “به طور کلی برنز کردن ، روی صورت و بدنم ، باعث می شود احساس اعتماد به نفس فوق العاده ای داشته باشم.” او می گوید که همچنین می خواست مطمئن شود که استفاده از این محصولات آسان است ، مهم نیست که شما یک تازه کار آرایش هستید که در ترکیب کردن تسلط ندارید یا یک متخصص زیبایی کامل هستید.

Stick Bronzers در سه سایه موجود است: Yummy (برنزه مات) ، Super Yummy (موکای مات) و Superstar (براق برنز). هر چوب با یک فرمول مخلوط و خامه ای ساخته شده است که با برخی از مواد قوی ، از جمله کامو کامو توت برزیل ساخته شده است. به گفته شیمیدان زیبایی Ginger King ، این ماده حاوی 30 برابر بیشتر از پرتقال ویتامین C است. (و اگر به طراوت احتیاج دارید: ویتامین C یک آنتی اکسیدان است که می تواند به روشن شدن پوست کمک کرده و با رادیکال های آزاد مقابله کند.) همچنین چوب ها با روغن مرطوب کننده دانه گل آفتابگردان و روغن تخمه آفتابگردان ، روشن کننده عصاره گل یاسمن و ویتامین تسکین دهنده تزریق می شوند. E.

پس از بیش از یک سال ماندن در خانه ، پوست من مقداری ملانین خود را از دست داده بود ، بنابراین من بسیار علاقه مند بودم که این چوب های تزریق شده برای مراقبت از پوست را امتحان کنم تا ببینم آیا آنها می توانند موقتاً درخشندگی از دست رفته من را بازیابی کنند یا خیر. تصمیم گرفتم هر دو Super Yummy و Superstar را روی سینه ام ترکیب کنم. هر چوب در یک لوله زیبا و رزگلد محصور شده است که به راحتی با یک دستگیره قابل چرخش محصول را توزیع می کند. من با سایه Super Yummy شروع کردم و آن را در سمت راست سینه ام تکان دادم. فرمول خامه ای به راحتی روی پوست من می چرخد ​​و رنگ شکلات تیره به یک خط مات دارچینی روی پوست من تبدیل می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>