ایمان پالوما چند فرزند دارد؟

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 18 فوریه: (فقط استفاده از تحریریه) پالوما فیث در 18 فوریه سال 2020 در لندن ، انگلیس در جوایز BRIT Awards در سالن O2 آرنا شرکت می کند.  (عکس از Karwai Tang / WireImage)

پالوما فیث ، خواننده و ترانه سرا ، پس از شش بار درمان IVF ، در 21 فوریه یک دختر بچه به دنیا آورد. او این خبر را از طریق یک پست کاملا صادقانه در اینستاگرام ، که عنوان “دفترچه یادداشت بارداری” را برای او تعریف کرده است ، با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

در این پست ، او نوشت: “خوب من دیگر حامله نیستم! من دیروز یک بخش C برنامه ریزی شده داشتم خیلی درد داشتم و دیشب نخوابیدم اما دیدن و دیدار با کروبی کوچک جدید ارزش آن را دارد جلوی من باشد. حدود 30 ساعت گذشته است و من دیگر خسته شده ام ، زخم شده ام و نوک سینه هایم در حال سوختن با یک بچه پیرانا است که می خواهد مرا بکشد. هر چند ساعت یک بار روی آنها قرار می گیرد اما من البته خوشحالم! این کودک اگر او تلاش کند نمی توان او را بیشتر دوست داشت یا خواست نمی دانم که آیا این بار می خواهم خودم را کنار بگذارم … اما به هر حال سعی می کنم. و نوک سینه های من در حال آتش سوزی هستند. یک لیتر خون از دستم رفته و علی رغم کشنده های درد ، بسیار درد می کشم. خوشحالی ها! “

این افزودنی جدید ، فرزند دوم ایمان و شریک زندگی لیمن لاهچین است ، زیرا فیث در سال 2016 دختر چهار ساله خود را به دنیا آورد. خبر بارداری دوم او در سپتامبر 2020 منتشر شد ، و خواننده سفر خود را از طریق اینستاگرام به اشتراک گذاشته است عنوان “خاطرات بارداری”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>