اینجاست که چه زمانی نمایش وحشت در Amazon Prime Video در انگلیس آغاز می شود

[ad_1]

تلفن های خود را بیرون بیاورید: زمان تنظیم یادآوری و جلوگیری از تعطیلات آخر هفته است. POPSUGAR می تواند به طور انحصاری نشان دهد که Amazon Prime Video از تمام 10 قسمت پخش خواهد شد وحشت در 28 مه. این مجموعه از رمان پرفروش لورن الیور به همین نام اقتباس شده است و علاقه مندان به کتاب خوشحال خواهند شد که نویسنده علاوه بر خدمت به عنوان خالق و تهیه کننده اجرایی ، همه قسمت ها را نیز خودش نوشته است. HarperCollins همچنین نسخه جدیدی از وحشت با جلد کتاب به روز شده به افتخار مجموعه ، که هم اکنون برای پیش سفارش در دسترس است.

اگر کتاب را نخوانده اید ، سوار یک دست انداز می شوید. بدون اینکه خیلی زیاد از ما دور شود ، داستان چندین فارغ التحصیل دبیرستان اخیر در آمریکا را دنبال می کند که در بازی سالانه (غیرمجاز) شهرشان شرکت می کنند که نویدبخش هیجانات بزرگی است – و در آخر یک پول عظیم. اگر دوست داشتید وحشی ها، احتمال اینکه در این مجموعه نیز حضور داشته باشید خوب است. مطمئناً یک ساعت شدید خواهد بود!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>