اینها محصولات زیبایی مورد علاقه جدید ویراستاران Allure برای ژانویه 2021 هستند – نظرات

[ad_1]

در جذابیت ، ما هر روز غرق در جدیدترین و بهترین پیشنهادات زیبایی می شویم. بیشتر آن هیجان انگیز است ، بعضی از آن گیج کننده است و گاهی اوقات طاقت فرسا می شود ، مخصوصاً اکنون که خانه های ما به دفتر ما تبدیل شده اند. افسوس که این مسئولیت تحمل بار ویراستار زیبایی است.

زمانی که ما واقعاً مانند چیزی ، می توانید اعتماد کنید که نظر ما ناشی از تأیید آن در برابر همه چیزهایی است که قبلاً دیده ایم ، از جمله موارد دلخواه قدیمی ما. (ما حتی نامه های عاشقانه ای را برای برخی از کالاهایی که برایشان عزیزتر است نیز نوشته ایم.) اما ما همیشه در جستجوی – و به اشتراک گذاری – موارد دلخواه جدید هستیم. این یک زمین بازی بزرگ زیبایی است که در آنجا وجود دارد ، بنابراین ما با کمال میل کار کثیف را انجام خواهیم داد تا همه چیز را در زیر آفتاب آزمایش کنیم. و کریم دلاکرم اغلب در آزمایشات بهترین های ما فارغ التحصیل می شود.

اما بیایید فعلاً به زمان حال بپردازیم. هر هفته، جذابیت سردبیران محصولات جدید مو ، آرایش و مراقبت از پوست را که در حال حاضر بیش از حد وسواس می کنیم انتخاب می کنند. تلاش برای محدود کردن موارد دلخواه فقط به یک یا دو محصول ممکن است سخت باشد ، اما ما این کار را می کنیم. آنچه را که سردبیران ما در حال حاضر نمی توانند به اندازه کافی سیر کنند ، بررسی کنید.

همه محصولات برجسته جذابیت توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>