این تمرین 30 دقیقه ای رقص بالیوود را برای از دست دادن وزن امتحان کنید

[ad_1]

من یکی از کسانی هستم که عاشق تماشای تمرینات رقص هستم ، اما وقتی کفش هایم را می کشم ، آبم را می گیرم و برای خودم امتحان می کنم ، گم شده ام. مغز من فقط نمی تواند به اندازه کافی سریع برای ضرب و شتم حرکت کند ، بنابراین من فقط یک نوع ناجورانه حرکت می کنم و امیدوارم بتوانم عقب بیفتم. اگر می توانید رابطه برقرار کنید ، تمرینات رقص بالیوود ممکن است شما را عصبی کند. به هر حال ، آهنگ های بالیوود اغلب سریع و خوش روح هستند و حرکات رقص همراه با آنها شدید و پرانرژی است. خوب ، خبر خوب برای شما (و من): این تمرین 30 دقیقه ای کاردیو رقص بالیوود با ذهنیت مبتدیان ایجاد شده است و برای هر سطح از تجربه قابل دسترسی است. و اگر به دنبال سوزاندن کالری و کاهش وزن هستید ، می تواند به شما در این امر کمک کند!

این تمرین توسط مربی شخصی دارای گواهی ISSA Deepti Gaur-Sengupta از DanceWithDeepti ایجاد شده است: ، و یک خنک کننده در پایان برای پایان دادن به آن. گئور-سنگوپتا به نظر می رسد که در تمام مدت واقعاً سرگرم می شود ، بنابراین هر چقدر هم بی تجربه باشید ، فقط می خواهید وارد شوید.

و اگر این تمرین را برای کمک به اهداف کاهش وزن انجام می دهید ، به آنچه Gaur-Sengupta در ابتدا می گوید توجه کنید. او می گوید: “برنامه های مبتدی من در واقع برای چربی سوزی طراحی شده اند” ، و شما را برای مدت زمان طولانی تری در منطقه چربی سوزی نگه می دارد (که معمولاً در 60 تا 70 درصد حداکثر ضربان قلب شما تعریف می شود). بنابراین در حالی که همیشه می توانید به تمرینات با شدت بالاتر بروید ، این نوع برنامه کم تأثیر نیز به شما کمک می کند. به علاوه ، پرش از آن بسیار سرگرم کننده است. تمرین کامل را در بالا بررسی کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>