این جزئیات از هنر ناخن تیم وظیفه AC-12 را مشاهده کنید

[ad_1]

مغز ما از آن زمان اضافه کاری می کند خط وظیفه فصل ششم به صفحه نمایش ما وارد شد. ما کلمات اختصاری را رمزگشایی کرده ایم ، آخرین تئوری ها را کار کرده ایم و سعی کرده ایم نقاط را بین هر شش فصل به هم متصل کنیم ، اما به نظر می رسد یک نفر مشغول نشان دادن عشق خود به نمایش است. مانیکور مستقر در جنوب ولز تصمیم گرفت عشق غیرقابل انکار خود را به نمایش بگذارد خط وظیفه و هیجان برای فصل جدید با نقاشی یک تیم کوچک AC-12 روی ناخن های او.

برای ایجاد ظاهر ، مارکی از سایه های The Bot Bottle Royal Navy ، Honey ، Chocolate ، Earth Grey ، Blue Marine و Candy ، BrillBird Brush & Go Gel در G001 و G002 (سفید و سیاه) و برس BrillBird 0 Details برای ساخت استفاده کرد. مطمئناً DI Steve Arnott ، DI Kate Fleming و سرپرست Ted Hastings تا آنجا که ممکن بود جزئیات بیشتری داشتند – ساخت یک مانیکور چشمگیر.

به نظر می رسد که او را گرفتار کرده است توجه ویکی مک کلور و مارتین کامپستوننیز با پاسخ مک کلور به “واو”. از زمان توئیت کردن عکس مجموعه خود با الهام از LOD ، مارکی تقریباً 2K واکنش نشان داده و نظرات زیادی را ارائه داده است.

الان برای چه چیزی منتظری؟ اکنون که آرایشگاه های ناخن دوباره باز شده اند ، از مارکی برای یک مجموعه تازه الهام بگیرید خط وظیفه ناخن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>