این دستگاه پاک کننده مورد علاقه ویرایشگر امروز در فروش عمده است

[ad_1]

این به طور رسمی فروش 21 روزه Ulta Beauty است و شما می دانید این به چه معناست. در بسیاری از محصولات مورد علاقه ما معاملات انجام شده است و گاهی اوقات (حتی به عنوان یک ویرایشگر زیبایی) من را غرق می کند. گزینه های بی شماری وجود دارد ، اما منطقه ای که بسیاری از آنها همیشه مشکل دارند تصمیم گیری در مورد مراقبت از پوست است – به ویژه دستگاه های مراقبت از پوست. بنابراین برای کمک به شما ، من در اینجا هستم تا به شما بگویم که یکی از بهترین درمان های صورت که من تاکنون استفاده کرده ام ، Foreo Luna Mini 2، فقط 60 دلار (که 50 درصد تخفیف 119 دلار اصلی است) در معرض فروش است و باید دست روی آن بگذارید.

اگر با این روش درمانی آشنا نیستید ، بگذارید سریع شما را به مدرسه Foreo برسانم. Foreo Luna Mini 2 دستگاه پاک کننده ای است که همراه با تکانش و برس سیلیکونی روشی تمیز و ملایم در شستشوی صورت به شما می دهد. Foreo 8000 بار در دقیقه پالس می کند ، که به پاک کننده صورت کمک می کند تا در حفره های منافذ پوست قرار بگیرد ، و به شما اطمینان می دهد که خجالتی ترین و تمیزترین پوست را از قبل گرفته اید (دوست دارم آن را به عنوان یک شستشوی ماشین نه چندان شدید برای پوست خود در نظر بگیرم).

دستگاه ضد آب به شما امکان می دهد تا 300 بار پس از یک بار شارژ از آن استفاده کنید. اگر این شاهکار شما را تحت تأثیر قرار ندهد ، دارای همان چیزی است که مارک آن را برس سه منطقه ای می نامد ، به این معنی که نقاط تمیزتر برای تمیز کردن پوست حساس ، لمس ضخیم تر برای تمیز کردن عمیق تر ، و اگر شما تلنگر بزنید ، وجود دارد. علاوه بر این ، نقاط لمسی گسترده تری برای هر نقطه روغنی مانند منطقه T وجود دارد. همچنین به سه رنگ صورتی روشن ، آبی پررنگ و سرخابی موجود است.

تصویر ممکن است حاوی: نوار باشد

اگر امروز در نهایت فقط 60 دلار این جواهر کوچک را خریداری کردید ، دقیقاً نحوه استفاده از آن در اینجا آمده است. ابتدا صورت خود را مرطوب کرده و سپس پاک کننده مورد علاقه خود را (ما در اینجا موارد بسیار خوبی برای انتخاب داریم) بر روی Luna Mini 2 قرار دهید. مینی جادویی را روشن کنید و سپس آن را با حرکات دورانی روی صورت خود بکشید. وقتی تایمر تمام شد به شما علامت می دهد. پوست خود را خشک کنید و سپس نگاهی به آینه بیندازید ، زیرا زمان آن رسیده است که سلامی به پوستی تمیز و درخشان بدهید.

هیچ یادداشتی در مورد زمان وجود ندارد Foreo Luna Mini 2 به قیمت کامل برمی گردد ، بنابراین اگر من جای شما بودم و می خواستم به خودم ، یا کسی که دوستش دارم سر و صدا کنم ، – من آن را به سبد خریدم اضافه می کنم ، زیرا حواس ویراستار زیبایی من به من می گوید که این به فروش می رسد ، سریع.


اکنون معاملات بیشتری برای پیمایش از طریق:


خواندن تمام شد؟ 100 سال مانیکور را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>