این شکست رنگ آمیزی حماسی در TikTok شما را ترغیب می کند که آن را به موافقان بسپارید – تماشا کنید

[ad_1]

در طول یک سال گذشته ، بسیاری از ما سعی کردیم برخی از وظایف زیبایی را که همیشه به افراد حرفه ای اختصاص داده بودیم ، به عهده بگیریم. سفارشات در خانه و توصیه های مربوط به فاصله اجتماعی منجر به تعدیل موهای زیادی در خانه و تغییر رنگ مو می شود ، در حالی که دوستداران موم یا سعی می کردند خودشان موهای ناخواسته را بردارند یا فقط نوارها را بیندازند و بگذارند رشد کند. و اکنون ، حتی اگر بسیاری از سالن ها و آبگرم ها با ظرفیت کامل دوباره در حال کار هستند ، اما برخی از افراد با تلاش برای درمان های زیبایی در خانه سعی در صرفه جویی در هزینه یا زمان کمی دارند. با این حال ، برای یکی از کاربران TikTok ، یک جلسه آموزش رنگ آمیزی ابرو به یک درس ویروسی تبدیل شد که راه سخت آن را آموخت.

کیسی واتسون ساوت ، که در TikTok از طریقcaseyws جنوبی می رود ، در تاریخ 30 آوریل ویدئویی را منتشر کرد که در آن او می نویسد که ابروهای خود را در خانه رنگ می کند. و درست در کنار خفاش ، وقتی او دستورالعمل ها را می خواند پیشگویی می کنیم – و آنها را با افتخار نادیده می گیرد. او می گوید: “یک لایه نازک از ژل نفتی یا وازلین در اطراف ابروها برای اطمینان از اینکه به طور تصادفی پوست دیگر را لکه دار نمی کنم – اما همه می دانید که من چنین کاری نمی کنم.”

او عصبی رنگ را به کار می برد – به نظر می رسد محصولی به نام Godefroy Instant Eyebrow Tint است – با آنچه که به نظر می رسد یک چوب نارنجی است و سپس روش کاملا مسخره ای را که به نظر می رسد کاملاً خنده دار است به بینندگان نشان می دهد: بسیار تاریک ، نامرتب و مات. جنوبی به شوخی می گوید: “این خیلی خوب است.” اما ممکن است مجبور شود یاد بگیرد که در مورد آن واقعاً چنین احساسی داشته باشد زیرا متوجه می شود کمی بیشتر از حد توصیه شده آن را رها کرده است.

او می گوید: “این می گوید یک حوله کاغذی را خیس کن و با حوله کاغذی آن را بیرون بیاوری.” “اوه خدای من. اوه خدای من” بارها و بارها تکرار می کند.

در ویدئوی دوم ، به نظر می رسد Southern در تلاش است تا رنگ را با اضطراب بیشتری پاک کند ، “این یک فاجعه است”. او می گوید: “این دیگر هیچ حالتی ندارد. این است. من پوست خود را لک کرده ام. من در حال مصرف الکل هستم و سعی می کنم آن را از بین ببرم زیرا نمی دانم چه چیز دیگری استفاده کنم.”

بر اساس فیلم هایی که وی از زمان حادثه منتشر کرده است ، به نظر می رسد که او در حذف آن موفق بود – جذابیت در تماس با ما پرسید که آیا چربی الکل و آرنج کلاهبرداری کرده است اما ما هنوز چیزی در مورد آن شنیده ایم نیکی فرارا ، رنگ شناس ساکن شهر نیویورک می گوید که الکل می توانست این کار را انجام دهد ، اما روغن کودک نیز می تواند کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>