این محصولات مراقبت از پوست آینده نگر دقیقاً همان چیزی هستند که پوست شما به آن نیاز دارد

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بازی با متخصص پوست کاری است که همه مجبور شده اند در بعضی مواقع انجام دهند. مثلاً اگر شما خشک یا چرب هستید یا می خواهید چین و چروک یا شکستگی کمتری داشته باشید ، مثلاً یک مرطوب کننده یا یک سرم درمانی انتخاب می کنید. سپس انگشتان خود را ضربدر می کنید و امیدوار می شوید.

اما یک رویکرد جدید بدون شکست وجود دارد. به لطف برخی از مواد شیمیایی نابغه ، محصولات شما می توانند تماس بگیرند و نیازی به حدس زدن نحوه و زمان (و یا) درخواست نتایج بهینه را از بین می برند. می گوید: “مراقبت از پوست هوشمند شرایط خاص پوست شما را ارزیابی می کند.” شکل عضو Brain Trust ، ران رابینسون ، شیمی دان آرایشی. “پس از آن سازگار می شود تا فقط آنچه را که رشد خواهد کرد فراهم کند.” در اینجا ، سه بزرگترین موفقیت زیبایی هوشمند وجود دارد ، به علاوه کدام محصولات را باید امتحان کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. (مرتبط: آیا باید محصولات مراقبت از پوست خود را از درم بخرید؟)

با استفاده از این مهندسی ، مواد فعال در پوشش های قرص مانند میکروسکوپی قرار می گیرند که با گذشت زمان حل می شوند. شیمی دان آرایشی و بهداشتی Ni’Kita Wilson می گوید: “این میزان تحویل چیزی مانند رتینول به پوست شما را کنترل می کند ، بنابراین بدون تأثیر منفی بمباران یکباره سلول ها ، از مزایای کامل برخوردار خواهید شد.” و از آنجا که هرکسی از شیمی پوست متفاوت است ، ماده تشکیل دهنده با سرعتی که پوست شما اجازه می دهد آزاد می شود. لوازم آرایشی IT را امتحان کنید سلام نتایج حاصل از سرم در رتینول روزانه کاهش دهنده چین و چروک (خرید آن ، 69 دلار ، itcosmetics.com).

دسته دیگر از مواد در حال رشد ، آداپتوژن ها هستند. رابینسون می گوید: “اینها گیاهان و قارچ هایی هستند که برای محافظت از پوست شما هنگامی که با یک مهاجم مانند استرس یا آلودگی روبرو می شوید کار می کنند.” “آنها فقط هنگامی ترشح می شوند که هورمون استرس کورتیزول در بدن شما ترشح شود.” کرم مرطوب کننده عمقی Adaptogen Youth to the People را بخرید (با خرید 58 دلار ، sephora.com) ، که حاوی مخلوط عصاره قارچ ashwagandha و reishi است.

جدیدترین دستگاه ها امکان تولید مراقبت از پوست مناسب و سفارشی شما را فراهم می کنند. از گرز Opte استفاده کنید (آن را بخرید ، 599 دلار ، opte.com). ویلسون می گوید: “دستگاه را از روی صورت خود عبور دهید و فناوری تصویربرداری آن ناهماهنگی صدا را تشخیص می دهد.” ویلسون می گوید: “سپس میکروپرینتر آن قطره های جوان یک سرم روشن کننده رنگی را فقط در اثر تغییر رنگ قرار می دهد. شما رنگ پوست اصلاح شده ای دارید که با موادی مانند نیاسینامید نیز درمان می شود.” “این قطعاً موج بعدی زیبایی درخشان است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>