این مدل های موی زیبا را برای مکان های محلی امتحان کنید

[ad_1]

خانمهایی که در سال 2021 واقع می شوند؟ غرورهای آنها با بطری های عطر گران قیمت پوشانده شده است. آنها چند قطعه طراح را در کمد لباس خود پاشیده اند و آخر هفته هایشان را با نوشیدن گل رز در کنار دوستانشان می گذرانند. آنها پاشنه خوب و اتصال خوبی دارند. آنها مطمئناً معتقد به غیر حرفه ای بودن افراد محلی نیستند که صبح روز دوشنبه وارد دفاتر شرکت ، مد یا دولت خود می شوند. آنها ممکن است یک بسته نرم افزاری یا بخور را اینجا و آنجا بسوزانند ، اما شخصیت آنها با تصوراتی که در وهله اول آنها را درک نمی کنند مسطح نخواهد شد.

خانم های محلی ما بی حد و مرز هستند و موهایشان نشان دهنده آن است. دقیقاً مانند افرادی که آنها را می پوشند ، می توان قفل ها را به اشکال چمن زنی در سقف و طرح هایی خنثی کننده از جاذبه قالب زد و یا آنها را متناسب با روحیه شما حلقه و رنگ کرد. اگر سالها رشد در برنامه شلوغ شما نباشد ، حتی پسوندهای loc نیز وجود دارد. برای جذابیت، هولدر قفل مدل ها را به کارهای هنری باشکوه و باشکوهی مرتب کرد. او یک تاج واقعی (کامل با جواهرات) ایجاد کرد ، یک دم اسبی را با سیم طلای پیچیده بلند کرد و حتی یک جلوه فیزیکی از چگونگی ارتباط زنان سیاه پوست با یکدیگر به طور واقعی بهم پیوستگی جای مدل ها را ارائه داد. “همه ما به هم متصل هستیم [by the beauty of] موهای طبیعی ما “.

بازسازی این سبک ها شاید خیلی سخت نباشد ، اما ژرفای لایه ای از آنها ، از ظرافت ساده و بی دردسر ، گویای موارد زیادی است.

سبک: راسان ویزارد
مو: دارنده Sherelle
آرایش: ماریکو آرای
پیشخوان سبک: کیت استین
مدل ها: ماریانا تیلور، امگا


اکنون ، این داستان ها را بررسی کنید:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه آرایش Halsey را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>