این هک Tampon TikTok برای از بین بردن لاک ناخن به دلیل نابغه بودن ویروسی می شود – ویدئو

[ad_1]

این وضعیتی است که هر نقاش ناخن در خانه به آن دچار شده است. وقت آن است که لاک ناخن پا را به یک دلیل یا دلیل دیگر پاک کنید – شاید آن را بریده و محو کرده است ، شاید شما فقط برای یک رنگ جدید آماده باشید ، یا احساس می کنید که برای مدتی بدون لاک – اما مانیکور شما هنوز هم باقی می ماند. چگونه می توان پدی لاک خود را پاک کرد بدون اینکه مانیتور خود را بهم بریزید؟ گلوله های پنبه ای و دور آن بسیار خطرناک است که به محض جذب ماده پاک کننده ، مستقیماً لمس شود. سواب پنبه برای همیشه طول می کشد. و آن گلدان های پاک کننده با کف اشباع شده از لاک کاملاً ارگونومیک برای استفاده در پا نیستند. اگر اتفاقاً دستکش های یکبار مصرف مفید هستید ، عالی! اما اگر این کار را نکنید ، یک ویدیوی TikTok که در حال حاضر ویروسی می شود هک شده است و استفاده درخشان دیگری از وسایل خانگی معمول را به وجود می آورد: یک تامپون.

یک کاربر TikTok که از طریق @ ag380gtmgmt می رود ، معمولاً چند هزار بازدید از فیلم های خود دارد ، اما یکی از آنها که اواخر آوریل ارسال کرد ، مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار – چرا که این خیلی پس چرا فکر نکردم

وی با در دست گرفتن تامپونی که از پلاستیک بنفش استفاده کرده و در دست خود مراقبت کرده است ، می گوید: “من در شرف نشان دادن هک زندگی هستم – با یکی از این موارد”. وی در حالی که نوک پنبه ای تامپون را به درب بطری بطری Cutex آغشته می کند ، توضیح می دهد: “در اینجا درب ظرف پاک کن بریز و آن را خیس کن”. “شما می توانید لاک ناخن خود را بدون به هم ریختن ناخن های خود پاک کنید.”

او نوک تامپون را روی ناخن بزرگ پا خود می مالد و لاک را پاک می کند – اما همانطور که در نظر گرفته شده فقط روی ناخن های پا است ، زیرا نرم کننده پلاستیکی هم به عنوان یک دسته و هم به عنوان محافظ عمل می کند.

این بسیار ساده ، در عین حال بسیار هوشمندانه است ، و یادآور دیگری است که TikTok در واقع گاهی مفید است.


اطلاعات بیشتر در مورد مانیکور:


چند روش دیگر برای از بین بردن لاک ناخن را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>