این هک TikTok به شما نشان می دهد چگونه رنگ Emoji را تغییر دهید

[ad_1]

ambre_skye

بسیار خوب ، این هک آیفون ذهن شما را به باد خواهد داد …

♬ Levitating – دعا لیپا

TikTok مانند آن دوستی است که در دوران راهنمایی داشتیم و همه هک های جالب کامپیوتر را قبل از دیگران می دانست. این مکان جایی است که باید به آنجا بروید و به دنبال راه هایی برای استفاده بیشتر از ابزارهای فناوری خود هستید – با تأکید بر آیفون ها. از ترفندهای کمی شناخته شده که شامل ویرایش عکس های شما تا کمال است ، تا هک هایی که فقط متبحرترین اپل نابغه می داند (اوه ، چه کسی می دانست که راهی مخفی برای بیرون آوردن آب از بلندگوهای آیفون شما وجود دارد؟) ، برنامه رسانه های اجتماعی یک گنجینه از ترفندها و نکات جالب است ، و یک هک جدید وجود دارد که فقط توجه ما را به خود جلب کرده است. ICYMI ، روشی برای تغییر رنگ شکلک iPhone شما وجود دارد و تقریباً این روش است هم امتحان کردن آسان است از رنگ های آبی به رنگ نوزاد گرفته تا پاستل های صورتی زیبا و هر آنچه در این بین است ، این راهنمای گام به گام را دنبال کنید تا شکلک خود را به یک شاهکار رنگارنگ تبدیل کنید.

نحوه تغییر رنگ Emoji در iPhone

  • به “تنظیمات” بروید ، سپس “دسترسی” را فشار دهید.
  • روی “نمایش و اندازه متن” کلیک کنید.
  • به بخش «فیلترهای رنگی» بروید و لغزنده را روشن کنید تا روشن باشد.
  • می توانید از بین “مقیاس خاکستری” ، “فیلتر قرمز / سبز” ، “فیلتر سبز / قرمز” ، “فیلتر آبی / زرد” یا “رنگ رنگ” یکی را انتخاب کنید. همچنین می توانید شدت رنگ را تنظیم کنید.
  • اکنون ، شکلک شما رنگ دلخواه شما خواهد بود!

درست مثل آن بچه باهوش در مدرسه ، TikTok هم اینجا است تا به شما اجازه دهد بهترین اسرار را به شما بدهد. به دنبال موارد بیشتر هستید؟ همین جا بهترین هک های آیفون را در TikTok بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>