ایو هیوزون از پشت چشمان خود کیست؟

[ad_1]

نام Eve Hewson ممکن است هیچ زنگ فوری را به صدا در نیاورد ، اما ما قول می دهیم که نام او را شنیده باشید. ایو بازیگر 29 ساله و ایرلندی الاصل ، تمام زندگی بزرگسالی خود را روی صفحه نمایش های بزرگ و کوچک ما سپری کرده است و شما در شرف دیدن تعداد بیشتری از او هستید.

در حالی که اولین بازیگری حوا در سال 2005 بود گمشده و پیدا شده، او از آن زمان در کنار نام های بزرگی مانند تام هنکس و رامی ملک ظاهر شد و در فیلم های بزرگی مانند فیلم 2011 بازی کرده است این باید مکان باشد و تصور مجدد 2018 از رابین هود.

حوا با بازی در سریال های اصلی نتفلیکس در شرف بازگشت به صفحه نمایش ما است پشت چشمانش. در این مجموعه ، ایو نقش آدل را بازی می کند که یکی از بازیکنان اصلی در مثلث تاریکی عشق است که محور داستان است. از دیدگاه آدل ، او با زنی که در خیابان با او ملاقات می کند ، به سرعت دوست می شود ، لوئیز و از او بی خبر است ، لوئیز و همسرش دیوید در حال ایجاد یک رابطه زنای محصنه هستند. اما این داستان چیزی بیشتر از یک مثلث عاشقانه ساده دارد و هرچه سریال ساخته می شود ، ترس آدل از همسرش نیز ترسناک است.

به مطالعه ادامه دهید تا قبل از ظهور Eve Hewson در سراسر صفحه نمایش شما در 17 فوریه ، به خوبی با آن آشنا شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>