بابی پینز: نحوه استفاده صحیح و خلاقانه از آنها

[ad_1]

“آناجید” ، “کی” تیلور ، آرایشگر در این باره می گوید: “من بیشتر زندگی خود را با برجستگی هایی سپری کردم ، اما اخیراً کشف کردم که برای داشتن حداکثر امنیت باید رو به پایین باشند.” جذابیت.

ریورا موافق است: “شما همیشه می خواهید مطمئن شوید که برجستگی ها رو به پایین پوست سر قرار گرفته اند” ، وی با بیان اینکه سنجاق های بابی باید نزدیک پوست سر قرار گیرند ، تأکید می کند.

با این حال ، Fitzsimmons التماس می کند که متفاوت باشد. او می گوید: “روش صحیح قرار دادن سنجاق بابی برجستگی است.” جذابیت. “نکته برجستگی این است که بتوانید موهای سر خود را بلغزانید و قسمت اعظم موهایتان را محکم کنید ، در حالی که موها را تا حد ممکن برافروخته نگه دارید.”

در نهایت ، هرچقدر که برخی نظرات لرزان باشد ، تا زمانی که مزایای مربوطه را در ذهن داشته باشید ، می توانید از رفتن به هر دو جهت دور شوید. عزیز می گوید: “چسباندن به بالا کمک می کند تا موها بدون عبور از همان مسیر ادامه پیدا کنند.” “اگر چسب پایین باشد یا به سمت پوست سر قرار گیرد ، چسب محکم تری خواهید گرفت.”

رج ها کنار ، چطور می توانید با سنجاق های بادی از بهترین حالت اطمینان حاصل کنید؟

بسته به سبکی که می خواهید به آن دست یابید و نوع مویی که می خواهید با آن دست یابید ، چندین نکته و ترفند وجود دارد که برای ایمن ترین نتیجه باید در ذهن داشته باشید. تیلور می گوید: “یک سنجاق بابی قطعاً می تواند به تنهایی کار کند ، اما در بیشتر اوقات آنها برای این حمایت و اقدام نهایی به یک دوست نیاز دارند.” جذابیت. عزیز موافقت می کند ، و توضیح می دهد که در صورت نیاز به گرفتن قدرت فوق العاده قوی – مانند بروزرسانی ها – بهتر است از سنجاق های بابی عبور کنید.

ریورا می گوید یکی از رایج ترین اشتباهاتی که مردم هنگام تلاش برای محکم کردن موهای خود با سنجاق های حباب دار مرتکب می شوند ، ایجاد قسمتهایی بسیار بزرگ است. وی می گوید: “قسمت های كوچكتر مو برای اطمینان از نگه داشتن سنجاق های بابی بهتر است. این مخصوصاً اگر موها خوب باشد ، صدق می كند.”

اما فقط ضخامت موهای شما نیستند که در موفقیت مدل شما نقش دارند. ضخامت سنجاق بابی نیز هست. “در حالی که همه ما اندازه پین ​​بابی استاندارد را می دانیم ، سنجاق های بابی قوی تر و ضخیم تری وجود دارد ، بنابراین اگر موهای ضخیم تری دارید که نیاز به پشتیبانی بیشتری دارد ، سنجاق های بابی وجود دارد که می توانند به تنهایی استفاده شوند و کار را انجام دهند ، “فیتزیمونز می گوید. ما پین های بابی Goody’s XXL را دوست داریم.

تصویر محصول

طبق گفته ریورا ، بافت نیز مهم است. وی توضیح می دهد: “کسانی که موهای ظریفی دارند باید از سنجاق بابی در اندازه استاندارد استفاده کنند ، در حالی که کسانی که موهای درشت تری دارند باید سوزن بابی جامبو و قسمت هایی از مو را که کمی بزرگتر هستند انتخاب کنند.” قبل از قرار دادن سنجاق بابی با اسپری مو حتماً آن را اسپری کنید. این کمک می کند تا سنجاق در جای خود باقی بماند و موها با اطمینان بیشتری نگه داشته شوند. “

آیا پین های بابی باید پنهان یا قابل مشاهده باشند؟

اینکه می خواهید سنجاق های بابی شما دیده شود یا نه کاملا به سبک و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. آرایشگرانی که با آنها صحبت کردم سبک های مختلف بابی-پین محور مورد علاقه خود را دارند و هر یک سطح دید متفاوتی را می طلبند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>