باراک اوباما به اشتراک گذاشت که چگونه ساشا و مالیا را زمینگیر کرد

[ad_1]

باراک اوباما نمی توانست در مورد دخترانش سر و صدا کند Late Late Show ظاهر در عصر دوشنبه. POTUS سابق در حالی که در مورد زندگی پس از دوران ریاست جمهوری “بسیار لعنتی خوب” با میزبان جیمز کوردن بحث می کرد ، چالش های ساشا و مالیا هنگام زندگی در کاخ سفید و شیوه خنده دار او و میشل را در طول هر دو دوره مسئولیت خود تأکید کرد. .

باراک ابتدا اذعان کرد که بزرگ شدن در کانون توجه با کمترین و بدون هیچ گونه حریم خصوصی احتمالاً به این معنی است که دخترانش در نهایت مسیر شغلی مشابه او را دنبال نمی کنند. وی به شوخی گفت: “آنها در حالی كه نوجوانانی كه بچه های سرویس مخفی دارند در هنگام ملاقات برای بیرون رفتن از آنها پیروی می كنند ، من فكر می كنم احتمالاً علاقه آنها به خدمات عمومی را قطع كرده است. “آنها هنوز هم در حالی که می خواهند به یک کنسرت موسیقی بروند ، از پسران PTSD برخوردارند که با میکروفون و عینک مچ دست خود صحبت می کنند.” وی افزود که ، به عنوان پدر ، می خواهد فرزندان خود را از “مزخرفات و سفاهت و پست بودن” محافظت كند كه معمولاً به عنوان یك مقام دولتی به وجود می آید ، اما اگر آنها تصمیم بگیرند كه در آینده نامزد شوند ، او البته ، “فوق العاده به آنها افتخار کنید.”

“این چیزی بود که من و میشل بیش از همه نگرانش بودیم … آیا ما در نهایت با بچه های عجیب و غریب مواجه خواهیم شد؟”

از طریق همه اینها ، ساشا و مالیا در زنان جوان “استثنایی” ، “باهوش” و “موفق” بالغ شدند که اکنون به ترتیب 19 و 22 ساله هستند. باراک گفت: “آنها فقط افراد مهربانی هستند. آنها هیچ گونه نگرشی ندارند.” “این چیزی بود که من و میشل بیشتر از همه نگرانش بودیم. … وقتی در مورد دویدن صحبت می کردیم ، آیا قرار است با بچه های عجیب و غریبی روبرو شویم؟ در کاخ سفید ساقی هایی وجود دارد. چه کسی ساقی دارد؟” برای اینکه دخترانشان اجازه ندهند سبک زندگی پر سر و صدا به سرشان برسد ، آنها مجبور بودند تختخوابهای خود را بسازند و صبح درست مثل بچه های معمولی از خواب بیدار شوند. بعلاوه ، باراک اغلب دوز واقعیتی را که مادر شوهرش اغلب به آنها یادآوری می کرد ، به آنها می داد.

او به یاد آورد ، “من فکر می کنم یک بار آنها در حال بازیگری بودند ، و مادرشوهر من به آنها نگاه کرد و گفت ،” شما بچه ها می فهمید که بچه ها کاری نکرده اند ، درست است؟ والدین شما بعضی کارها را انجام داده اند. هیچ کاری انجام نداد ، بنابراین صاف شود. “” ولپ ، این مطمئناً یکی از راههای انجام این کار است! مصاحبه کامل را در بالا مشاهده کنید تا بشنوید باراک در مورد دختران و زندگی پس از دومین دوره ریاست جمهوری چه گفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>