بارداری کرست آبی Elle Fanning برای بزرگ نشان می دهد

[ad_1]

اگر اینستاگرام در قرن هجدهم وجود داشته باشد ، این همان چیزی است که بارداری نشان می دهد. بعد از فصل اول هولو بزرگ ما را با بسیاری از س unالات بی پاسخ رها کرده است ، به نظر می رسد می توانیم بررسی کنیم “آیا کاترین بزرگ واقعاً فرزندی به دنیا آورده است؟” از لیست کنجکاوی ما خارج شده است. این هفته ، اِل فانینگ اولین نگاه به شخصیت خود را در فصل دو به اشتراک گذاشت و کاترین در واقع باردار است. در حالی که ما نمی دانیم که نمایش گاه به گاه واقعی در فصل آینده به چه صورت رخ می دهد ، اما نمی توانیم به شخصیت کرنده آبی خیره کننده ای که ال در این فاش کرده است نگاه کنیم.

اِل این عکس را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت: “چیز خاصی را برای فصل 2 درست می کند” و چشم ما بلافاصله به سمت شکم حامله ساختگی اش گرایش پیدا کرد که در پشت سرت و کرست طلا نشان داده شده است. با کراوات های صورتی کم رنگ در کنار و کمان هایی در قسمت بالا ، شاهد یک نگاه پوست کنده در تمام آن لباس های زیبا و کت های خزدار از فصل یک هستیم. ما به عنوان طولانی ترین فرمانروای زن در روسیه ، انتظارات زیادی برای ظاهر خیره کننده ای داریم که طراح لباس برای شخصیت Elle در فصل دوم در نظر گرفته است. و پس از ناخنک زدن به چند نامزدی گلدن گلوب ، می دانیم که خواهد شد عالی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>