بازآفرینی لباس گرمی تیلور سویفت 2021 | TikTok Video

[ad_1]

طراح و ستاره TikTok ، سارا هامبلی ، کوتاه از شکستن یک چاپگر سه بعدی ، کپی تقریباً یکسان خود از لباس تیلور سویفت را در جوایز گرمی 2021 ایجاد کردند و توجه به جزئیات قابل توجه است. مینی لباس Oscar de la Renta با ارگنزی بژ پوشیده شده از گلهای گل ساخته شده بود و دارای آستین های بلند و آستین های زنگوله ای بود که از آن الهام گرفته از روح دهه 70 استفاده می کرد. با تعداد زیادی نخ و یک چرخ خیاطی انعطاف پذیر ، سارا سه هفته آینده را از ابتدا به بازسازی لباس پرداخت و نتیجه نهایی یک شاهکار بهاری است.

سارا با استفاده از پارچه توری که برهنه آن را رنگ کرد و آن را با یک تثبیت کننده محلول در آب پوشانده بود – برای جلوگیری از هر گونه اشک مانند درز تیلور زیر بازوی راست او در شب گرمی ، – با ماشین گلدوزی خود کار می کند. وی به POPSUGAR گفت: “من فقط اینجا نشستم و بخیه ها را شمردم و نخ را عوض كردم ، سوزن ها را عوض كردم و فقط با آن كار كردم.” “من به طور قطع هیچ کدام از گلهای گل او را ندارم. من تصاویر او را چاپ کردم و کنار دستگاه قرار دادم تا بتوانم رنگها را نزدیک کنم ، اما شما نمی توانید یکسان انجام دهید. یکی از آنهاست یکی “

“بسیاری از مردم درخواست خرید آن را داده اند. برخی از مردم نحوه ساخت آن را پرسیده اند.”

در نیمه راه آستین ، ماشین گلدوزی سارا از کار افتاد ، تراز را خراب کرد و او را مجبور به شروع کار کرد ، اما نتیجه نهایی برای تفریح ​​بی عیب و نقص ارزش آن را داشت. وی گفت: “احتمالاً فقط حدود 1200 دلار از رزوه است.” “و پس از آن پارچه و مرگ کمتر از صد دلار بود. سپس کار برای سه هفته نشستن هر روز ، هر روز ، 12 ساعت در روز احتمالاً آن را با همان قیمت لباس ، حدود 9000 دلار کار می کند.” درست مانند تیلور ، سارا حتی ظاهر نهایی را – که قصد دارد آن را در کباب روز یادبود خانواده اش تحمل کند – با ماسک صورت دست ساز گلدار جفت کرد.

اولین پروژه بزرگ سارا یک بود هانیبالنگاه الهام گرفته از نمایش مد جهانی او در San Diego Comic-Con در سال 2016 ، هنگامی که او برای اولین بار خیاطی را شروع کرد. او بین ژانویه 2020 و دسامبر 2020 113 لباس را کامل کرد. وی گفت: “شما در قرنطینه واقعاً سریع خسته می شوید”. امروزه ، او به خاطر لباس های الهام گرفته از نشانه های زودیاک ، لباس های سبک شاهزاده خانم (بله ، یک لباس توت فرنگی وجود دارد) و تفریحات لباس Giambattista Valli خاکستری آریانا گراند در جوایز گرمی 2020 شناخته شده است ، که به طور متوسط ​​30 میلیون درآمد کسب کرد نمایش ها یک شبه. سارا گفت: “کار با تمام آن تورها واقعاً سخت بود.”

سارا برای ایجاد جای در کمد خود ، اغلب کارهای کامل خود را در محصولات جدید بازیافت می کند یا آنها را در Depop می فروشد. “[My followers] فکر کنید که این واقعا شسته و رفته است ، بسیاری از مردم درخواست خرید آن را کرده اند “، وی در مورد بازسازی اسکار دلا رنتا گفت:” برخی از مردم نحوه ساخت آن را پرسیده اند و سپس من چند نفر را از طریق یادگیری ماشین های گلدوزی راه بردم و چه محدوده قیمت خوبی است ، چه دستگاه خوبی است و بسیاری از مردم مایل به ساخت آن هستند. ”

در حالی که او منتظر لحظه دیگری به سبک مشهور است که ارزش تکرار آن را دارد ، سارا – که همکاری احتمالی با نتفلیکس را تحریک کرده است – قصد دارد در اولین خط رسمی لباس خود کار کند ، اولین بار در ماه مه یا ژوئن 2021 شروع به کار می کند. ” او برای همیشه وجود دارد ، اما قطعاً حضور رسانه های اجتماعی توانسته آن را زنده کند ، بنابراین من واقعاً از این موضوع هیجان زده هستم. ” نگاهی به لباس های دست ساز تیلور سویفت و آریانا گراند گرمی پیش رو بیاندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>