بازگشایی سالن های ورزشی و مراکز تفریحی انگلستان در سال 2021

[ad_1]

tmp_yeLahx_a1b29146f02c9fdd_GettyImages-585905869.jpg

به روزرسانی (22 فوریه ، 2021)بر اساس نقشه راه دولت برای کاهش محدودیت های قفل ، که نخست وزیر بوریس جانسون امروز به مجلس عوام ارائه داد ، به ورزشگاه ها و مراکز تفریحی در 12 آوریل 2021 در انگلستان چراغ سبز داده شده است. وقتی انگلیس در 5 ژانویه 2021 به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا ، مجدداً به یک قفل در سراسر کشور بازگشت ، مجبور شدند بار دیگر درهای خود را ببندند این خبر بسیار راحت شد.

توجه به این نکته مهم است که اگر سالن های ورزشی می توانند از 12 آوریل افتتاح شوند ، شما نمی توانید با افراد خارج از خانه خود شرکت کنید و کلاس ها مجاز نیستند ، زیرا در این مرحله در نقشه راه محدودیت های COVID معاشرت در محیط داخلی هنوز مجاز نیست. تا 17 مه ، زمانی که مرحله 3 نقشه راه قفل COVID آغاز می شود ، می توان کلاس های ورزشی داخل سالن و بدنسازی را از سر گرفت ، یعنی کمی بیشتر طول می کشد تا استودیوهای بدنسازی بوتیک دوباره کلاس های خود را دوباره شروع کنند.

با این حال ، برای آغاز سالن های ورزشی و مراکز تفریحی در 12 آوریل ، جانسون تأکید کرد که چهار معیار انگلیس باید پیش از حرکت کشور در هر مرحله از قفل ، رعایت شود. این موارد شامل ، برنامه استقرار واکسن با موفقیت ادامه دارد ، داده ها نشان می دهد که واکسن ها به اندازه کافی در کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در افرادی که واکسینه شده اند ، م effectiveثر هستند ، میزان عفونت باعث افزایش موج بستری شدن در بیمارستان ها و ایجاد فشار ناپایدار بر NHS نمی شود و ارزیابی خطر با تغییرات جدید نگرانی تغییر نکرده است.

به روزرسانی (22 ژوئیه ، 2020): در تاریخ 9 ژوئیه ، دبیر فرهنگ ، الیور داوندن ، راهنمایی بیشتر در مورد بازگشایی سالن های ورزشی و مراکز تفریحی در انگلیس را اعلام کرد. در بیانیه مطبوعاتی دولت آمده است ، استخرهای روباز از 11 ژوئیه بازگشایی شدند ، در حالی که سالن های بدن سازی ، استخرها و امکانات ورزشی از 25 ژوئیه بازگشایی می شوند ، به شرط آنکه به برخی از اقدامات فاصله اجتماعی ، که شامل موارد زیر است:

  • محدود کردن تعداد افرادی که در هر بار از امکانات استفاده می کنند ، به عنوان مثال با استفاده از سیستم رزرو به موقع.
  • کاهش اندازه کلاس و ایجاد وقت کافی بین هر کلاس برای جلوگیری از انتظار گروههایی که در حین تغییر خارج از خانه هستند.
  • اطمینان از تعداد مناسب افراد در هر زمان در استخر شنا.
  • فاصله دادن تجهیزات یا خارج کردن برخی از خدمات برای حفظ فاصله اجتماعی ؛
  • تمیز کردن پیشرفته و تهیه ضد عفونی کننده دست در همه مکان ها ؛
  • با در نظر گرفتن چگونگی تنظیم نحوه راه رفتن افراد از طریق محل برگزاری خود برای کاهش تماس ، با مدیریت صف یا سیستم های یک طرفه.
  • اطمینان از تهویه مناسب ؛
  • تشویق به استفاده از فضاهای بیرونی برای فعالیتهای فردی ، تیمی یا گروهی ، اطمینان از رعایت آخرین محدودیتهای اجتماعات عمومی.
  • در استودیوهای ورزش یا ورزش باید در مواقع امکان علامت گذاری موقت روی زمین انجام شود تا به افراد در طی کلاس ها کمک کند که فاصله بگیرند.
  • مشتریان و کارکنان باید تشویق شوند که هر جا ممکن است در خانه دوش بگیرند و لباس خود را عوض کنند ، اگرچه اتاق های تعویض لباس در دسترس خواهد بود.

پست اصلی (28 مه ، 2020): در روز جمعه ، 20 مارس ، به عنوان بخشی از تلاش دولت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ، نخست وزیر بوریس جانسون دستور بستن همه سالن های ورزشی و استودیوهای تناسب اندام را در سراسر انگلیس صادر کرد. از آن زمان علیرغم انتشار استراتژی دولت برای مقابله با مرحله بعدی همه گیری و نقشه راه برای رفع قفل انگلیس ، که در اواسط ماه مه اعلام شد ، ما اطلاعات کمی در مورد زمان بازگشایی آنها شنیده ایم.

همانطور که در سند راهنمای 50 صفحه ای تحت عنوان “برنامه ما برای بازسازی: استراتژی بازیابی COVID-19 دولت انگلیس” آمده است: “…. هنگام بازگشایی فضاها و فعالیت های بیرونی (مشروط به ادامه فاصله اجتماعی) در نقشه راه زودتر ارائه می شود زیرا خطر انتقال در فضای باز به میزان قابل توجهی کمتر است ، احتمالاً بازگشایی فضاهای عمومی داخلی و امکانات اوقات فراغت (مانند سالن های ورزشی و سینما) ، مکانهایی که هدف اصلی آنها تعامل اجتماعی است (مانند کلوپ های شبانه) ، مکانهایی که جمعیت زیادی را جذب می کنند (مانند استادیوم های ورزشی) ، و مراکز مراقبت شخصی که تماس نزدیک از آنها ذاتی است (مانند سالن های زیبایی) ممکن است بعداً بطور قابل توجهی بسته به کاهش تعداد عفونت ها کاملاً امکان پذیر باشد.

سرانجام ، در این مرحله ، ما فقط می توانیم در مورد تاریخ بازگشایی حدس بزنیم ، با این حال ، بسیاری از متخصصان تناسب اندام معتقدند که ما از جولای شاهد بازگشایی مرحله ای خواهیم بود ، مانند سایر صنایع. رابرت رولند ، بنیانگذار Boom Cycle ، پیش بینی می کند که در ابتدا ورزشگاه های بزرگتر و سپس بوتیک ها و استودیوهای کوچکتر در هفته ها یا ماه های بعدی افتتاح شوند. هولی گرانت ، مربی برنده جایزه پیلاتس و بنیانگذار Pilates PT ، موافقت کرد و به POPSUGAR گفت ما همچنین می توانیم انتظار “انطباق عظیمی با نحوه برگزاری سالنهای ورزشی و کلاسهای تناسب اندام” را داشته باشیم ، با شروع اقدامات فاصله اجتماعی.

به معنای فاصله اجتماعی به معنای ورزشگاه ها ظرفیت کمتری دارند

به گفته UK Active – نهاد غیرانتفاعی اعضا و شرکا در سراسر فعالیت بدنی و تناسب اندام انگلیس – این چارچوبی را برای بازگشایی سالن های ورزشی ، مراکز تفریحی و صنعت تناسب اندام گسترده تر ایجاد کرده است ، انتظار می رود سالن های ورزشی فعالیت کنند با حداکثر ظرفیت سه متر مربع فضا برای هر نفر در هنگام بازگشایی.

همان سیستم صف موجود در اکثر سوپرمارکت های بزرگ هنگام ورود به سالن های ورزشی اعمال خواهد شد و احتمالاً فاصله بین همه تجهیزات دو متر خواهد بود. مارکو کوپولا ، رئیس ملی بهداشت و تناسب اندام گفت: “اپراتورهای مسئول از نظر جدایی م customersثر مشتریان از نظر كامل بهترین روش های موجود را دنبال می كنند – این ممكن است شامل برداشتن هر وسیله دیگری یا علامت گذاری” مناطق فعالیت فردی “در طبقه با نوار باشد.” در بهتر است. “جلب اعتماد مشتریان بازگشتی از اهمیت بالایی برخوردار است.”

سخنگوی این گروه به POPSUGAR گفت: “PureGym در رایزنی نزدیک با UK Active و دولت برای طرح بندی مجدد پروتکل ها کار کرده است.” “تجهیزات ما توزیع می شود و برای اطمینان از حفظ فاصله های ایمن ، شماره های کاربر کنترل و محدود می شود. پروتکل های ایمنی جدید ما در سوئیس ، جایی که سالن های ورزشی را مجدداً افتتاح کرده ایم ، در دست اجرا است و از مقامات محلی تأیید دریافت کرده ایم. و بازخورد مثبت اعضای ما. “


منبع تصویر: PureGym

اقدامات سختگیرانه تمیز کردن اعمال می شود

وقتی نوبت به تجهیزات و امکانات سالن بدنسازی می رسد ، اقدامات تمیز کردن بسیار جدی خواهد بود. کوپولا گفت: “تمام وسایل بدنسازی بین استفاده ها تمیز می شود و زمان لازم برای این کار در برنامه های آغازین و برنامه ریزی لحاظ می شود.” همین نکته در مورد نقاط لمس مشترک (به عنوان مثال ، سطوح و کمد) وجود دارد ، و شما می توانید استفاده از حوله های مشترک را فراموش کنید. ضد عفونی کننده دست در هر استودیو توزیع می شود و از اعضا انتظار می رود که تک تک وسایلی را که با آنها تماس می گیرند از دمبل گرفته تا تردمیل پاشش و پاک کنند.

گرانت گفت: “همچنین ممکن است اتاق تعویض تعطیل شود تا مدت زمانی که مشتریان در این مرکز می گذرانند کاهش یابد.” “ورزشگاهها به پاک کننده های اختصاصی نیاز دارند ، یا [need to] برای پاکسازی تجهیزات مشترک بین مشتری و اطمینان از رعایت و ضبط برنامه دقیق نظافت ، کارمندان را به این نقش اختصاص دهید. “

کلاسها ممکن است مدتی برگردند

رولند گفت: “من فقط فکر می کنم بسیاری از کلاس ها برای مدتی برگزار نمی شود.” “این تجهیزات می توانند از هم فاصله داشته باشند ، اما کلاسهای تمرین گروهی فقط به این گروهها تکیه می کنند. قدرت جمعی یک تجربه مشترک. کلید درست زمان بندی خواهد بود ؛ همه به همان جایی برمی گردند ، اما ما و سایر استودیوها فقط نیاز به زمان بندی مناسب دارند. “

وقتی زمان مناسب است ، بعید است کلاسها مانند آنچه ما به یاد می آوریم باشد. گرانت به POPSUGAR گفت: “اگر به دنبال این باشیم كه كشورهای دیگر در هنگام بازگشایی سالن های بدنسازی و تناسب اندام خود چه کاری انجام می دهند ، می توان انتظار داشت تعداد مشتری بسیار كمتر ، اندازه كلاس كوچكتر ، فاصله بیشتر بین برنامه ها طبق كلاس ها و مقررات سختگیرانه در مورد نظافت ،” اما تغییرات لزوماً چیز بدی نیستند. چتی دابسون ، مالک FLEX چلسی ، گفت: “این ممکن است فضای کلاس را به میزان ناچیزی کاهش دهد ، اما از طرف دیگر ، هر فرد در کلاس بیشتر مورد توجه مربی قرار می گیرد.”

پیشنهادات عضویت احتمالاً تغییر می کند

به گفته گرانت ، “ویروس کرونا ویرایش نحوه آموزش مصرف کنندگان را تغییر داده است ، و این به نوبه خود بر عملکرد مشاغل تناسب اندام تأثیر می گذارد.” وی با اشاره به محبوبیت کلاسهای تناسب اندام آنلاین Pilates PT در طی همه گیری ، توضیح داد: “آموزش آنلاین مقرون به صرفه است ، بدون نیاز به زمان سفر ، [is] جا دادن آن در اطراف کودکان آسان است و مشتریانی را به چشم مربیان در سراسر جهان می گشاید. من فکر می کنم که سالن های بدن سازی و استودیوهای تناسب اندام باید خود را با استفاده از این گزینه در برنامه هایشان تطبیق دهند. “دابسون موافقت کرد و خاطرنشان کرد:” کلاس های مجازی اینجا هستند تا بمانند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>