بازیهای المپیک توکیو اجازه می دهد ورزشکاران نوزادان پرستار بیاورند

[ad_1]

اورلاندو ، فلوریدا - 20 ژوئن: الکس مورگان (13) مهاجم اورلاندو پراید و دخترش چارلی پس از مسابقه فوتبال NWSL بین اورلاندو پراید و NY / NJ Gotham FC در 20 ژوئن 2021 در ورزشگاه اکسپلورر در اورلاندو ، فلوریدا.  (عکس از اندرو برشاو / Icon Sportswire از طریق گتی ایماژ)

وقتی مادران بلند صحبت می کنند ، اوضاع به سمت بهتر تغییر می کند. به عنوان مثال ، بازی های المپیک توکیو در ماه آینده به فرزندان پرستار اجازه می دهد تا والدین خود را که ورزشکار هستند ، همراهی کنند. روز چهارشنبه ، برگزارکنندگان این رویداد بیانیه ای منتشر کردند و اعلام کردند که یک استثنا در سیاست محافظت از COVID-19 سخت است. سایر اعضای خانواده و دوستان مجاز به پیوستن به رقبا در ژاپن نیستند.

در بیانیه آمده است: “با توجه به اینکه بازی های توکیو 2020 در طی یک بیماری همه گیر برگزار می شود ، متأسفانه ما باید اجازه ندهیم که اعضای خانواده ورزشکاران یا سایر همراهان بتوانند آنها را در این بازی ها همراهی کنند.” “با این حال ، پس از بررسی دقیق وضعیت منحصر به فرد ورزشکاران دارای فرزند پرستار ، ما خوشحالیم که تأیید می کنیم ، در صورت لزوم ، کودکان پرستار می توانند ورزشکاران را به ژاپن همراهی کنند.” “مکان های خصوصی” برای بچه ها فراهم خواهد شد ، زیرا آنها در دهکده المپیک دعوت نمی شوند.

این تغییر سیاست پس از آن رخ می دهد که چندین ورزشکار ناامیدی خود را از محروم کردن نوزادان شیرده خود اعلام کردند. بازیکن بسکتبال کانادا ، کیم گاچر ، که از دختر 3 ماهه خود ، سوفی ، پرستاری می کند ، از برگزارکنندگان المپیک درخواست کرد که محل زندگی خود و مادران دیگر را فراهم کند. وی در یک ویدئو در اینستاگرام گفت: “در حال حاضر ، من مجبور شده ام بین مادر شیرده و یک ورزشکار المپیکی تصمیم بگیرم. من نمی توانم هر دو باشم.” “تیم بسکتبال به مدت 28 روز از بین خواهد رفت. مردم به من گفته اند که سعی کن مثل دیوانه پمپ کنی. من شیر کافی در بدن ندارم که بتوانم به عنوان یک ورزشکار سطح بالا تمرین کنم ، لب به لب درست کنم و در حال تهیه کالای 28 روزه به او در حال حاضر غذا دهید. ”

آلیفین تولیاموک ، دونده مسافت طولانی ، نگرانی های مشابهی را در شبکه های اجتماعی بیان کرد. او نوشت: “من مدتی بود كه فکر می كردم كه زوئی با من به توكیو نیاید ، اما من مجبور شدم كه در تیم پردازش یك هفته قبل در یوجین شروع كنم و از آن زمان گریه های زیادی كرده ام.” “من می دانم که من فقط 10 روز او را ترک خواهم کرد ، و او خوب خواهد شد و بسیاری از مادران دیگر نیز همین کار را کرده اند ، اما من حتی تصور نمی کنم که نیم روز از او دور باشم. گلویم گلوله است. ”

بازیکن فوتبال آمریکایی الکس مورگان ، مادر مادر چارلی 13 ماهه ، به او گفت مردم او امیدوار است که بازیهای المپیک سیاست خود را “تا آخرین روز” تغییر دهد. وی همچنین تشخیص داد که جدا شدن از دخترش برای اولین بار “بسیار ناامیدکننده” بود ، اما او فهمید که سیاست اصلی به عنوان حمایت اعمال شده است. وی توضیح داد: “من کاملاً می فهمم که در حال حاضر هدف نجات جان انسان ها است. هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که همه ما سالم می مانیم. بنابراین برای من ، سعی می کنم در این شرایط فقط به خودم فکر نکنم.” “… من فکر می کنم هم اکنون ، واقعاً ناامیدکننده است ، اما من همچنین در تلاش هستم تا تمام المپیک ها را بفهمم که حتی ممکن است در طی یک بیماری همه گیر رخ دهد.” خوشبختانه ، به لطف مادرانی که صدای خود را بلند کردند ، چارلی و دیگر بچه های جوان برای بازی های 23 ژوئیه راهی ژاپن می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>