بازیگران بانک های بیرونی در فصل 2 کمد لباس خود را مشاهده کنید

[ad_1]

امی هولمز طراح لباس نمی تواند علاقه زیادی به کار خود در طراحی Pogues و Kooks برای Netflix داشته باشد حاشیه های بیرونی. پس از به اشتراک گذاشتن چند عکس مناسب از پشت صحنه فیلمبرداری فصل اول او ، ما مشتاق بودیم بشنویم که او چگونه به لباس شخصیت های اصلی فصل دوم ، از جمله سارا کامرون (مادلین کلاین) ، جان بی (چیس استوکس) ، کیارا ، نزدیک شد. (مدیسون بیلی) ، جی جی (رودی پانکوو) و پاپ (جاناتان دیویس).

“ما این شخصیت ها را بیشتر از خودمان می شناسیم ، بنابراین لباس قسمت راحتی است.”

“تنها چیزی که واقعاً تغییر کرد ، اعتماد بیشتر و آزادی تولیدکنندگان ما برای خسته شدن بود! در فصل اول یک نمایش ، همیشه نشانه ای از ترس وجود دارد. شما می خواهید محدودیت ها را از بین ببرید و متفاوت باشید ، اما یک منطقه خاکستری وجود دارد. آنچه “خیلی دور” است طرفداران عاشق انتخاب های جسورانه ما در فصل گذشته بودند ، بنابراین در این فصل ، ما بدون هیچ گونه تردیدی با آنچه که درست بود ، پیش رفتیم. فروشگاه های زنجیره ای. با نمایش اکشن مانند OBX، خدمه به پنج تا 10 عدد از همان لباس برای دو نفره و چند حرکت نیاز دارند. امی مارک هایی مانند کاتین ، دووین و سیگر را به عنوان منابع قابل اعتماد برای لباس های ساحلی معرفی می کند که می تواند به صورت عمده سفارش دهد.

اما پیدا کردن لباس تنها نیمی از انتخاب کمد لباس برای شخصیت هایی است که دارای چنین سبک های متمایزی هستند. “ما این شخصیت ها را بیشتر از خود می شناسیم ، بنابراین لباس آسان است. خریدار من ، دستیار طراح لباس ، و من چارلستون و اینترنت را برای همه چیز جستجو کرده ایم. OBX بر اساس تابلوهای خلقی که برای هر شخصیت می سازم. وقتی از شخصیت ها صحبت می کنم ، من بسیار خوب فهمیده ام که هر یک از بازیگران فیلم چه چیزی را دوست خواهند داشت. به طور معمول ، من منتظر می ماندم تا بعد از لباس مناسب رنگ آمیزی ، پیری و تکه تکه شدن هر یک از لباس ها شوم. اما در اینجا ، ما همه خلاقانه در یک صفحه هستیم ، بنابراین من می توانم بهترین حدس خود را در مورد اینکه بازیگران و خالق Jonas Pate چه چیزی دوست خواهند داشت و با از بین بردن لباس ها قبل از تأیید لباس ، از من استفاده خواهند کرد. زندگی در سمت وحشی اینجا در OBX بخش لباس! “

اگر از قبل با شهود امی شیفته شده اید ، چیزی به ما می گوید که از تجزیه و تحلیل شخصیت های موجود در فصل دوم بسیار هیجان زده خواهید شد ، که همه آنها همکاری کامل بازیگر ، کارگردان ، تهیه کننده و امی فوق العاده با استعداد است. ager/dyer ، که لباس های جدید را به چیزی تبدیل می کند که او از آن به عنوان “آثار هنری کثیف” یاد می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>