بازیگران جزیره عشق در مورد جراحی پلاستیک مثبت هستند

[ad_1]

“این تابستان آقای هاموند خواهد بود”.

این جمله شاد توسط جزیره عشق هوگو هاموند مورد علاقه هواداران؟ خوب ، بعد از سه شنبه قسمت F-word به نظر می رسد که در واقع تابستان عذرخواهی برای معلم PE خواهد بود. این کلمه استفراغ در سراسر جهان بود که هوگو با اطمینان اظهار داشت آنچه را که در زن ایده آل خود ترجیح می دهد – هیچ چیز جعلی (شامل شخصیت). تعداد دفعاتی که وی از کلمه “جعلی” در طول این قسمت استفاده کرده است می تواند به طور جدی یک بازی نوشیدنی باشد. هر وقت هوگو گفت جعلی بنوشید و برای هر بار نوشیدن نوشیدنی دیگر ، هر بار که عقاید شارون و فای نسبت به آنچه که حمله آشکار به ظاهر آنها است ، آشکارتر می شوند ، بنوشید. بله ، هوگو یک لحظه برگشت ناپذیر استفراغ کلمه داشت ، اما سوالی که باعث هیاهوی توییتر شد این بود که چرا به خصوص فی و شارون با کلمه جعلی تحریک شدند؟

اگر جراحی پلاستیک شعله ور است ، پس جزیره عشق پروانه ضرب المثل است. این نمایش همیشه باعث پیشرفت کمال برنز می شود و گرچه من در واقع هرگز نمی دانم برخی از شرکت کنندگان چه کاری انجام داده اند ، اما من حدس می زنم. از زمان آغاز نمایش در سال 2015 ، اپیزود سه شنبه اولین باری است که من می توانم یک بحث روی صفحه – البته سریع – راجع به آنچه زنان انجام داده اند ، ببینم. همه زنان جدا از کاز اعتراف کردند که در مسابقات آقای و خانم به نوعی جراحی پلاستیک انجام داده اند. با این حال ، فقط این دو نفر با تغییراتی آشکار (شارون و فی) احساس کردند که از اظهارات “بلوند ساق دار و نه تقلبی” هوگو که به خودی خود گویا است ، توهین شده اند.

وقتی این قسمت را تماشا کردم ، مانند کلوئه گیج شدم ، که صریحاً به انجام کارهای مشاعره خود اعتراف کرد اما به نظر می رسید با استفاده از کلمه F بی روح است. این ساده است ، واقعاً: ساختگی نشان می دهد که آن فرد به طور طبیعی با تغییراتی که انجام داده به دنیا نیامده است و در مورد فی ، این احتمالاً یادآوری زمانی است که او از ظاهر ظاهری خود راضی نبوده است. اثرات جراحی پلاستیک دو برابر است ، یا می تواند باعث افزایش عزت نفس شود ، زیرا رضایت از تغییر یافته یک قسمت از بدن افزایش می یابد یا می تواند دروازه ای برای پیگیری مداوم ساخت اجتماعی باشد که کمال است.

این بحث ، اگرچه روی صفحه نمایش کوتاه بود ، اما برای نشان دادن بینندگان جوان لازم بود که این شرکت کنندگان کاملاً متولد نشده و کارهایی انجام داده اند.

در سن 18 سالگی والدین فای پس از تماشای مبارزه با احساس او نسبت به خودش ، یک جفت مشاعره به او هدیه دادند. امتیاز این مورد برای بینندگان از بین نرفت و همچنین مقایسه مضحک شارون بین نژاد و جراحی پلاستیک (آنها همان شیرینی نیستند). با این حال ، من فراتر از عصبانیت بی جا آنها از هوگو نسبت به مسئله واقعی دیدم – جزیره عشق همیشه یک استاندارد غیر واقعی از زیبایی را برای زنان در این نمایش به تصویر کشیده است. ساده و ساده ، برای حضور در نمایش باید زیبا باشید و فرقی نمی کند با آن به دنیا آمده باشید یا نه. فشار وارد شدن و جلب توجه نه تنها بچه های ویلا ، بلکه کسانی که در سراسر انگلستان تماشا می کنند بسیار زیاد است و واکنش فی و شارون ، هرچند شدید ، در واقع ما را به یک گفتگوی بسیار مهم سوق می دهد.

انقلابی نیست ، هر چند. من اینقدر به این نمایش اعتبار نمی دهم زیرا سالهاست که این نمایش بدون هیچ مسئولیتی پاسخگو ، تصاویر بدنه و تروپهای غیرمسئولانه را برای بینندگان جوان خود پخش کرده است. میانگین سنی a جزیره عشق بیننده 16-30 ساله است ، این بدان معنی است که ذهن های جوان و تأثیرپذیری در حال تماشای آن هستند. این بحث ، اگرچه روی صفحه نمایش کوتاه بود ، اما برای نشان دادن بینندگان جوان لازم بود که این شرکت کنندگان کاملاً متولد نشده و کارهایی انجام داده اند.

در حالی که هوگو قطعاً باید هنگام توصیف ترجیح خود کمی درایت بیشتری داشته باشد (هیچ دختری دوست ندارد جعلی نامیده شود) ، من سپاسگزارم که استفاده وی از این کلمه این گفتگو را به منصه ظهور رساند. جزیره عشق بعنوان یک نهاد و تأثیرگذار فرهنگی در بسیاری از مناطق کارهای سنگین انجام می شود و صحبت در مورد جراحی پلاستیک رقیب آن تنها کوچکترین نوک کوه یخ پاسخگویی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>