بازیگران دوستان کارول کارائوکه را تماشا کنید

[ad_1]

دوستان دیدار مجدد ممکن است آمده و رفته باشد ، اما بازیگران هنوز آماده رها کردن آن نیستند. در 16 ژوئن ، نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن تصاویر مشترکی که در طول فیلمبرداری مراسم تجمع مجدد گرفته شده است ، و تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است: “اوه خدای من!” اندکی پیش از آنکه کوردن تقریباً به طور تصادفی جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو ، مت لابلانک ، دیوید شویمر و متیو پری را در یک گلف سبد گلف بکشد ، این گروه آهنگ مضمون نمایش را در یک نسخه کوچک از کارپول کارائوکه نادیده گرفت. در شکل واقعی مونیکا ، هیچ کس بیشتر از کاکس هیجان زده نبود.

وقتی گروه وارد Central Perk شدند تا تجربه دیدار مجدد خود را ادامه دهند ، سپس دوستان به یک خط حافظه سفر کردند. اگر از خود می پرسید که کدام یک از بازیگران بیشترین کمد را شکسته یا بیشترین کمد را به سرقت برده است ، آنها نیز در این مورد مشترک هستند. شما می توانید کل تعامل را مشاهده کنید و ببینید که کدام یک از شش نفر نمی توانند گریه را متوقف کنند ، در فیلم کامل بالا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>