بازی های تاج و تخت ناتالی دورمر یک دختر بچه به دنیا آورد

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 17 اکتبر: اعضای بازیگران David Oakes (L) و Natalie Dormer شب بعد از مهمانی در مطبوعات شرکت کردند

بازی تاج و تخت ستاره ناتالی دورمر و شریک زندگی او دیوید اوکز در ژانویه امسال از یک دختر بچه استقبال کردند. دورمر اخیراً اخبار اولین فرزندش را در سایت به اشتراک گذاشت که بعد از زندگی است! پادکست میزبان Dame Esther Rantzen و Adrian Mills ، پس از آنکه حاملگی خود را در طول سال گذشته از قفل توجه خارج کرد.

دورمر به Rantzen گفت: “کاری کامل که باید در همه گیری انجام شود باردار شدن و بچه دار شدن است.” که بعد از زندگی است! پادکست “خوب این شگفت انگیز است ، و او چند ساله است؟” رانتزن پرسید. دورمر گفت: “او 12 هفته است ، او فقط سه ماه است. او یک لذت کامل است.” “من هرگز دوباره از ساعت شلیک شکایت نمی کنم زیرا کمبود خواب چیز دیگری است.” دورمر در ادامه توضیح می دهد كه كاملاً خسته كننده بودن مادر جدید كاملاً دست كم گرفته است. “شما می شنوید که مردم می گویند ، اوه تمام دیدگاه شما در مورد زندگی تغییر خواهد کرد ، و کل سیستم ارزش شما تغییر می کند ، و شما به نوعی به عنوان یک فرد بی فرزند چشمان خود را می چرخانید ، و بله ، بله … شما نمی دانید معنای واقعی زندگی تا زمانی که شما نوزادی به دنیا نیاورید ، و سپس آن را داشته باشید و بروید ، اوه ، وای. این واقعاً لنز را کاملا تغییر می دهد. ”

برای رسیدن به اوج طولانی زندگی ناتالی دورمر به عنوان یک مادر جدید ، قسمت او را در فیلم After After Life (زندگی پس از زندگی) ببینید! پادکست به میزبانی Dame Esther Rantzen و Adrian Mills.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>