بازی های Invictus شاهزاده هری در سال 2022 کجا برگزار می شود؟

[ad_1]

LAKE BUENA VISTA، FL - 12 مه: سخنان پایانی شاهزاده هری در جریان بازی های Invictus Games Orlando 2016 - مراسم اختتامیه در مجتمع ورزشی جهانی ESPN در 12 مه 2016 در دریاچه بوینا ویستا ، فلوریدا.  (عکس از گوستاوو کابالیرو / گتی ایماژ برای بازی های Invictus)
منبع تصویر: گتی / گوستاوو کابالیرو

آماده شوید ، زیرا سرانجام بازی های Invictus تاریخ جدیدی دارند! روز چهارشنبه اعلام شد که مسابقه سالانه پرنس هری به سبک پارالمپیک برای سربازان و جانبازان مجروح و بهبود یافته از 16 تا 22 آوریل 2022 در لاهه هلند برگزار می شود. مسابقه 2022 در ابتدا قرار بود در دوسلدورف آلمان برگزار شود. ، اما پس از به تعویق افتادن بازی های 2020 و 2021 به دلیل همه گیری COVID-19 ، مکان تغییر مکان داد.

بازی های Invictus “بیش از 500 رقبا را به نمایش می گذارد ، زیرا آنها استعدادها ، عزم و رفاقت خود را با جهان نشان می دهند” و آنها جایگاه ویژه ای در قلب هری دارند ، زیرا او 10 سال در خدمت نیروهای مسلح بود. حتی اگر هری دیگر عضو ارشد خانواده سلطنتی نیست ، اما همچنان حامی بنیاد بازی های Invictus است. این رویداد قبلاً در لندن ، اورلاندو ، تورنتو و سیدنی برگزار شده بود و بازی های سال آینده مورد توجه اولین سری هری و مگان مارکل با نتفلیکس خواهد بود. در اوایل این هفته ، این زوج دکترای آینده خود را اعلام کردند ، قلب اینویکتوس، که هنگام آماده شدن برای بازی های Invictus 2022 ، ورزشکاران را دنبال می کند.

هری در بیانیه ای گفت: “این مجموعه به جوامع سراسر جهان دریچه ای برای داستانهای پرتحرک و روح انگیز این رقبا در مسیر سال آینده خود به هلند خواهد داد.” “به عنوان اولین سری Archewell Productions با Netflix ، با مشارکت بنیاد بازی های Invictus ، نمی توانم برای سفر پیش رو یا افتخارآفرین جامعه Invictus برای الهام بخشیدن به طور مداوم در بهبود جهانی ، توانایی های انسانی و ادامه خدمات هیجان زده باشم.” هنوز تاریخ اکران این سریال اعلام نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>