بازی های Invictus چیست؟

[ad_1]

پنجمین بازی سالانه Invictus به طور رسمی در سال 2022 در لاهه ، هلند آغاز به کار می کند ، اما قبل از ادامه کار ، ممکن است از خود بپرسید که بازی های Invictus در مورد چه چیزی هستند. شاهزاده هری پس از خدمت در افغانستان در سال 2013 در سفری به ایالات متحده به بازیهای جنگجو معرفی شد. او ایجاد وظایفی مشابه آن را که از ورزش برای کمک به بهبود جسمی ، روانی و اجتماعی افراد فعال استفاده می کرد ، مأموریت خود را انجام داد. سربازان وظیفه و پیشکسوتان ، و در نتیجه ، هری این رویداد ورزشی هفت روزه را در سپتامبر 2014 آغاز کرد. این عنوان از کلمه لاتین “invictus” به معنای فتح نشده یا بدون شکست است و بیش از 550 رقیب از 17 کشور در این مسابقه حضور دارند. و ده ورزش از جمله تیراندازی با کمان ، دوچرخه سواری ، گلف ، قایقرانی داخل سالن و بسکتبال با ویلچر.

بازی ها احتمالاً جایگاه ویژه ای در قلب هری و مگان دارند ، همانطور که در آن مکان اولین دیدار این زوج بود. در ماه مه 2016 ، هری در حال راه اندازی رویداد 2017 در تورنتو بود ، جایی که مگان مشغول فیلمبرداری بود کت و شلوار. یک سال بعد ، واقعه خیرخواهانه به عنوان اولین حضور عمومی این زوج در یک زوج دو برابر شد. تا امروز سریع جلو رفته و دوک و دوشس اکنون در حال کار بر روی سریالی با نتفلیکس درباره این رقابت هستند. در ماه آوریل ، هری و مگان دکترا های آینده خود را با عنوان اعلام کردند قلب اینویکتوس، که هنگام آماده شدن برای بازیهای Invictus 2022 در هلند ، ورزشکاران را دنبال خواهد کرد.

هری در بیانیه ای در وب سایت آرچول گفت: “از همان اولین بازی های Invictus در سال 2014 ، ما می دانستیم که هر رقیب به روش استثنایی خود در ایجاد موزاییکی از انعطاف پذیری ، عزم و عزم راسخ کمک خواهد کرد.” “این مجموعه به جوامع سراسر دنیا دریچه ای برای داستانهای پرتحرک و شورانگیز این رقبا در مسیر رسیدن به هلند در سال آینده خواهد داد. من به عنوان اولین سری Archewell Productions با Netflix ، با مشارکت بنیاد Invictus Games ، نمی توانم برای سفر پیش رو یا افتخار بیشتر از جامعه Invictus برای الهام بخشیدن به طور مداوم از بهبود جهانی ، توانایی های انسانی و ادامه خدمات هیجان زده باشید. ” تاریخ آغاز نمایش هنوز منتشر نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>