باز کردن Willow Smith در مورد Polyamory در بحث میز قرمز

[ad_1]

در قسمت چهارشنبه از بحث میز قرمز، ویلو اسمیت در مورد چندجانبه بودن با مادرش ، جادا پینکت اسمیت و مادربزرگ ، آدرین بانفیلد-نوریس صحبت کرد و توضیح داد که چرا سبک زندگی برای او کار می کند. این خواننده گفت: “با پلی آموری ، من احساس می کنم که پایه و اساس اصلی این آزادی است که بتوانم یک سبک رابطه ای ایجاد کنم که برای شما مناسب باشد و نه اینکه فقط وارد یک همسری شوید زیرا این همان چیزی است که همه در اطراف شما می گویند کار صحیحی است.”

“بنیان اصلی این آزادی است که بتوانید یک سبک رابطه ای ایجاد کنید که برای شما مناسب باشد.”

ویلو بیشتر توضیح داد که او دلیل اصلی جدایی در روابط یک همسر را خیانت دانست ، و تنها در صورت وجود هدف واقعی می تواند خود را در حال ازدواج ببیند ، مانند اینکه اگر لازم است امور مالی را با شریک زندگی خود ترکیب کند. وی افزود: “تاریخچه ازدواج واقعاً مرا آزار می دهد ، فقط سابقه ازدواج به طور كلی و آنچه در طول سالها به ویژه برای زنان نشان داده شده است.” او همچنین به آدرین کمک کرد ، که در ابتدا در درک تمایل به داشتن بیش از یک شریک زندگی مشکل داشت ، درک کند که چرا پلی آموری برای افراد خاص گزینه بهتری است.

در حالی که گمی احساس می کرد چندشاخوری “فقط جنسیت را متمرکز کرده است” ، ویلو اظهار داشت که او در واقع علاقه مند به کشف پلی آموریک است زیرا “از طریق یک لنز غیرجنسی به آن معرفی شده است”. او گفت ، “بگذارید بگوییم شما همیشه شخصی نبوده اید كه بخواهد همیشه رابطه جنسی برقرار كند ، اما شریك شما چنین است. آیا شما می خواهید شخصی باشید كه بگویید ، می دانید ،” فقط به این دلیل كه من ندارم این نیازها ، شما هم نمی توانید آنها را داشته باشید؟ “” در حقیقت ، ویلو اضافه کرد که در گروه دوستانش ، او تنها فرد پلی بود ، اما “کمترین رابطه جنسی از همه [her] دوستان.”

از طرف دیگر ، جادا گفت: “کاملا [got] “وقتی ویلو به او گفت كه چندشاخ است.” می خواهم زندگی خود را به گونه ای تنظیم كنم كه بتواند آنچه را كه می خواهی بدست بیاوری ، من فکر می كنم همه چیز به شرط روشن شدن اهداف ، واقعاً بیش از هر چیز برای خودت پیش می رود. و من می دانم که زیبایی های زیادی خارج از جعبه های مرسوم وجود دارد. “این که شما یک سبک زندگی تک همسری یا غیر یک همسری دارید ، انتخاب بستگی دارد ، سه مورد مورد بحث قرار گرفتند.

خانواده همچنین از گابریل اسمیت ، که چندشاخ عاشق است ، و دوست پسر او الکس ، و همچنین گابریل الکسا نوئلا “تازه وارد پلی” استقبال کردند. افی بلو ، یک مربی روابط متخصص در غیر تک همسری. و میشل های ، مدافع عادی سازی غیر تک همسری در جامعه آمریکایی آسیا. پس از مکالمه ، گمی به اشتراک گذاشت که وقتی صحبت از عدم تک همسری است ، متوجه شد که نیازی به تلاش برای درک آن ندارد ، بلکه فقط گوش می دهد و به مردم اجازه می دهد “کارهای خود را انجام دهند”. بحث چشم نواز را در بالا به طور کامل مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>