بافته های هر جعبه چقدر طول می کشد؟ به اندازه آنها بستگی دارد

[ad_1]

سانتا مونیکا ، کالیفرنیا - 12 ژانویه: زندایا در بیست و پنجمین جایزه سالانه منتقدان انتخاب در Barker Hangar در 12 ژانویه 2020 در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از جف کراویتز/FilmMagic)

بافته های جعبه ای یکی از راحت ترین سبک های محافظتی هستند و زمانی مفید هستند که بخواهید موهای طبیعی خود را برای چند هفته تنها بگذارید. سبک کردن آنها حتی فوق العاده آسان است حتی اگر انتهای شما به هم چسبیده باشد. با این وجود ، اگر از افرادی هستید که قبلاً آنها را نداشته اید ، هنگام خرید برای اولین بار باید به آنها فکر کنید. این شامل تحقیق در مورد اینکه برای انجام کار به کدام آرایشگر باید اعتماد کنید ، اینکه چگونه می خواهید بلند و رنگی به نظر برسند و مهمتر اینکه ماندگاری آن چیست.

به طور کلی ، هنگامی که بافته های جعبه ای به دست می آورید ، آرایشگر شما ممکن است به شما بگوید که این مدل به طور معمول حدود شش هفته طول خواهد کشید ، و در حالی که این امر در مورد اکثر سبک ها صادق است ، مدت زمان دوام کشیدن موهای شما اغلب بستگی به اندازه آنها دارد: کوچک ، متوسط ، بزرگ یا جامبو. برای شفافیت بیشتر ، ما با آرایشگر مشهور و وبلاگ نویس موهای طبیعی Annagjid “Kee” Taylor صحبت کردیم که در مورد کدام اندازه بافته های جعبه ای بیشتر طول می کشد. برای خرابی آسان پیش از این بخوانید.

عمر بافته های جعبه ای کوچک چقدر است؟

طبق توصیه تیلور ، بافت های جعبه ای کوچک معمولاً دارای قطعاتی به عرض یک مداد است. به طور معمول می توانید انتظار داشته باشید که این اندازه بافت ها بسته به نحوه نگهداری آنها بین شش تا هشت هفته طول بکشد.

عمر بافته های جعبه متوسط ​​چقدر است؟

بافته های جعبه متوسط ​​، همانطور که تیلور توضیح داد ، “عرض آنها از اندازه پنی تا نیکل است.” مانند بافت های کوچک ، این تا هشت هفته برای شما دوام می آورد.

بافته های جعبه بزرگ چه مدت طول می کشد؟

با توجه به اینکه بافته های جعبه متوسط ​​به اندازه یک پنی هستند ، طبق گفته تیلور ، یک تار باکس بزرگ معمولاً به اندازه یک چهارم است. این اندازه های بافت معمولاً عمر کوتاه تری دارند زیرا بخش ها بسیار بزرگتر هستند. او می گوید: “برای اندازه های بافته شده بزرگتر ، توصیه می کنم آن را به مدت چهار تا شش هفته نگه دارید ، زیرا قسمت ها بزرگتر هستند و به تمیز کردن پوست سر خود مانند نوارهای کوچک دسترسی نخواهید داشت.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>