بالرین جولیت برنت ریشه های جاوه ای خود را برای رقص آورد

[ad_1]

مانند بسیاری از رقصندگان جوانی که برای گذراندن ساعت های بی پایان در دوران پیش از نوجوانی و نوجوانی خود جذب می شوند تا در مدارس بین المللی باله مورد آزمایش قرار گیرند ، استعدادهای او توسط معلمان رقص ، والری جنکینز و کریستین کیت مشاهده شد. فارغ التحصیلی وی از مدرسه باله استرالیا در سال 2003 باعث آغاز کار وی شد. او به عنوان یک رقاص با باله استرالیا ، مظهر اودت در دریاچه قو، ژولیت در رومئو و ژولیت، ژیزل، و لا سیلفید.

در سال 2011 ، بورس بورس تحصیلی بین المللی Khitercs Hirai اعطا شد ، که به اعضای شرکت های باله استرالیا امکان سفر بین المللی را می دهد. او از بورس تحصیلی برای بازدید از اندونزی برای مطالعه هنر مادربزرگش در رقص جاوه ای و شروع کارگاه های آموزشی برای بچه های اندونزیایی – به ویژه کسانی که در “فقیر نشین” های مستضعف در امتداد ساحل رودخانه Ciliwung در جاوا استفاده می کردند ، استفاده کرد. برنت همچنین به عنوان پیشگام عموی خود ، بازیگر ، شاعر و فعال ، WS Rendra ، در زمینه تئاتر ، رقص و مدیتیشن آموزش دید.

“هنگام بازدید از خانواده مادر من در اندونزی ، ما به جاکارتا می رسیم و این جاده بزرگ پرواز وجود دارد که در زمان سوهارتو ساخته شده است ، و شما از این آزادراه مدرن عبور می کنید و از کنار آن می نگرید و همه این خانه های چادر وجود دارد شهرها ، “او به یاد می آورد. در سن جوانی ، برنت تحت تأثیر نابرابری مالی در چنین شهر بزرگ و مرفه قرار گرفت. والدین او در مورد این واقعیت که بسیاری از کودکان به آب آشامیدنی تمیز دسترسی ندارند بسیار صریح بودند ، اما “سپس من می خواستم به مکان عمه ام بروم و یک وعده غذایی زیبا در منزل تهیه کنم و تلویزیون صفحه نمایش بزرگ آنها و همه چیز تمیز و تمیز را تماشا کنم. آنها خدمتکار خود را برای ما تهیه کرده اند. ” هنگامی که حرفه رقص او شروع به بالا گرفتن کرد ، “او می خواست برگردد و دوباره سعی کند دوباره به هم متصل شود و چیزی را به آنجا بازگرداند [those children]”

او می گوید: “رقاصان باله می توانند در یک حباب زندگی کنند.” “سطح آموزش ، تمرین و عملکرد بیشتر از کار می شود ، این یک سبک زندگی است. من می دانستم ، از اوایل کار ، باید برای حفظ کنجکاوی خود برای فرهنگ های دیگر ، سایر اشکال رقص کار کنم تا اطمینان حاصل کنم که از دست نخواهم داد روح خودم. “

هیچ حادثه ناگهانی منجر به انتخاب برنت برای ترک باله استرالیا نشد. در حقیقت ، برنت می گوید که او از ابتدای کار با باله در مورد این واقعیت که ساختار سلسله مراتبی را منسوخ یافته می داند و احساس می کند با ارزشهایش در تضاد است ، صحبت می کرده است و می بیند که سیستم ترویج رقاصان مشاغل را از بین می برد. از زمان ترک باله استرالیا ، برنت در نشان دادن اینکه چگونه رقص می تواند یک بیانیه سیاسی و اجتماعی باشد ، و تحریک دیدگاه های محدود در مورد فرهنگ ، فقر ، عدالت و جنسیت ، خلاق تر و سرسخت تر عمل می کند. وی سال گذشته “بی عدالتی: یک فیلم کوتاه” را در وب سایت خود ایجاد و به اشتراک گذاشت. برای به دست آوردن کلیپ های دیده شده در فیلم ، برنت در اینستاگرام تماس گرفت و از مردم دعوت کرد تا طبق دستورالعمل های کورئوگرافیکی خود فیلم هایی از خود ارسال کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>