بانوی لشور در کمپین مستقیم ورزش و رقص روی یخ

[ad_1]

سلامت روان جمعیت انگلستان در همه زمان ها از این قفل پایین بوده و تحقیقات انجام شده توسط Sports Direct نشان می دهد که زنان به ویژه تحت تأثیر قرار گرفته اند. نظرسنجی آنها نشان می دهد 87٪ از جوانان بین 18 تا 24 سال احساس می کنند که سلامت روان آنها رو به وخامت گذاشته است و 67٪ از آنها زن هستند. در پاسخ ، Sports Direct کمپین #LiftWeightDonate خود را آغاز کرده است که هدف آن تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن آنچه ذهن آنها را سنگین می کند و گرد هم آمدن برای کمک به افزایش آگاهی در مورد مسائل بهداشت روانی جوانان با آن روبرو هستند.

شرکت کنندگان چالش دارند که قبل از اینکه تکرارهای خود را به موسسه خیریه آگاهی از سلامت روان ، Sporting Minds UK ، اهدا کنند ، ویدیویی از آنها را که تکرارهای وزنی همراه با به اشتراک گذاشتن آنچه برای آنها سنگین شده است ، ارسال کنند. ما با یکی از چهره های پشت کمپین صحبت کردیم ، رقص روی یخ ستاره بانو لشور ، در مورد چگونگی کنترل سلامت روان در حین قفل کردن.

POPSUGAR: شما در حال کار با Sports Direct در یک کمپین جدید برای سلامت روان هستید. چه چیزی بود که شما را به سمت آن موضوع سوق داد؟

بانو لشور: سلامت روان همیشه یکی از بزرگترین چیزها برای من بوده است و بیشترین تأثیر را در زندگی من داشته است. من همیشه از رسانه های اجتماعی خود برای بیان احساساتم استفاده می کردم و فکر می کنم همیشه داشتن این خروجی خوب است ، زیرا بعضی از افراد کسی برای گفتگو ندارند. من همیشه سعی می کنم درگیر فعالیت های بهداشت روان باشم و در سمینارها در مورد بهداشت روان صحبت کنم ، زیرا این بخشی از حرفه من در کل حرفه من بوده است. صحبت در مورد آن بسیار خوب است و مردم را به فکر وا می دارد که صحبت کردن در مورد آن اشکالی ندارد زیرا همیشه آن ننگ را داشته است. کار با Sports Direct روش عالی برای افزایش این آگاهی ، به ویژه با قفل شدن و تعطیلی سالن های ورزشی بوده است.

PS: هیچ رازی نیست که قفل شدن بر همه ما تأثیر بگذارد. چه چیزی به شما کمک کرده و چه چیزی به شما کمک می کند تا از این طریق عبور کنید؟

LL: باور کنید یا نکنید ، در واقع اینگونه است رقص روی یخ. این دیوانه است زیرا من هرگز انتظار نداشتم كه خودم در چنین نمایشی حضور داشته باشم و فقط تصور نمی كردم كه این كار به اندازه خودم خوشحال شود. این به معنای واقعی کلمه فقط چیزی است که من می توانم منتظر آن باشم. متأسفانه ، همه نمی توانند به اندازه من فعال باشند یا به همان اندازه از خانه بیرون باشند ، اما احساس می كنم كه این فرار من است و نمی دانم بدون آن چه می كنم. این باعث شد بسیاری از استرس و نگرانی های من در طول هفته آزاد شود ، بسیار خوب است که بدانم من چنین انتظاری را دارم. تمرین نیز عالی است.

PS: باید باشد! ورزش و ورزش چه کمکی به شما کرده است؟ آیا تمرینات یا روش هایی برای تمرین وجود دارد که در حین قفل کردن در برنامه خود قرار دهید؟

LL: قرار نیست دروغ بگویم من معمولاً آدم خیلی تنبلی هستم. من فقط وقتی ورزش می کنم که می دانم مجبور هستم ، زیرا در بسیاری از اوقات تمریناتم را روی صحنه انجام می دهم. من همیشه در حال اجرا هستم و اینگونه است که فرم را حفظ می کنم. این فقط دیوانه است که اکنون آنجا نیست ، بنابراین من می دانم که برای حفظ سطح بالای بازی ام ، باید در فرم باقی بمانم. رقص روی یخ یک فرصت شگفت انگیز برای ورزش است به گونه ای که احساس دلهره آوری نداشته باشد زیرا ورزش گاهی اوقات می تواند شما را به این س questionال برساند که “چه زمانی می خواهم نتایج را ببینم؟” با اسکیت می توانم نتایج را ببینم و سعی می کنم مهارت جدیدی را یاد بگیرم.

PS: در کل ، چگونه با Dancing on Ice درگیر شدید؟

LL: آنها به هم نزدیک شدند بنابراین ما جلسه زوم را برگزار کردیم و شخصیت من را دوست داشتند ، حدس می زنم! من می خواستم بخشی از آن باشم ، همیشه نوازنده بوده ام ، اما همچنین همیشه می خواستم تلویزیون را ارائه و میزبانی کنم. من فکر کردم “بگذارید سعی کنم کاری انجام دهم که مرا به چالش بکشد” و در واقع زمان بسیار خوبی رخ داد زیرا من غصه می خوردم. احساس می کردم باید کاری انجام دهم تا ذهنم را از آنچه می گذرانم منحرف کند. احساس کردم که ممکن است روش خوبی برای بازیابی اعتماد به نفس و ایمانم باشد.

PS: گذشته از اسکیت ، آیا در حین قفل کردن ، سرگرمی های جدیدی داشته اید؟

LL: من در مورد مراقبت از پوست یاد می گرفتم ، در واقع می خواستم مراقبت از پوست خودم را انجام دهم! اما این همان چیزی است که در قفل اتفاق می افتد ، شما کمی از سوراخ خرگوش YouTube پایین می روید و فکر می کنید که می توانید همه کارها را انجام دهید. من یاد گرفتم که چگونه مهندسی کنم ، که یکی از بهترین کارها برای من بود ، زیرا خودم EP خود را ضبط کردم و به نوازندگان ثابت کردم که در واقع می توانید همه کارها را از داخل انجام دهید. من خودم همه فیلم ها رو می گیرم

PS: سرانجام ، آیا شما به افرادی که در حال حاضر برای گذر از قفل شدن یا با سلامت روان خود دست و پنجه نرم می کنند ، توصیه ای دارید؟

LL: سعی کنید چیز جدیدی یاد بگیرید. یک مهارت جدید همیشه به شما کمک می کند تا دوباره خود را تقویت کنید زیرا شما به چیز دیگری علاقه دارید. شما فقط باید یک خروجی داشته باشید ، خواه نقاشی باشد یا با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده صحبت کنید ، باید آن را بیرون بیاورید. شما نمی توانید هرآنچه را که در درون خود احساس می کنید قفل کنید ، زیرا قرار است خراب شوید. آنها می گویند که خرابی ها گاهی اوقات شکست است ، و من چندین بار در زندگی ام آن را پشت سر گذاشته ام و در نتیجه فرد بهتری شده ام. خدا همیشه چالش هایی به ما می دهد که می توانیم از پس آن برآییم و در نتیجه نسخه بهتری از خود می شویم. فقط می گویم ، فقط سعی کنید کارهای جدیدی انجام دهید و همیشه سعی کنید احساس خود را – به هر روشی که می توانید – بیان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>