با آلبوم Montero خود ، Lil Nas X در حال تلاش برای ترکیب نیست

[ad_1]

لوس آنجلس ، کالیفرنیا - 27 ژوئن: لیل ناس ایکس در مراسم جوایز BET 2021 در تئاتر مایکروسافت در 27 ژوئن 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس پاراس گریفین/گتی ایماژ برای BET)

چه یک موزیک ویدئوی سکسی باشد و چه کفش های شیطانی ، Lil Nas X با بحث و جدل غریبه ندارد. وقتی او در ماه ژوئن برای مراسم BET Awards روی صحنه رفت ، بسیاری از او در انتخاب شیوه اجرا سوال کردند. “با همه این رپرهای بیش از حد مرد به این مکان بروید و بعضاً در آنجا هستید و هر از گاهی یک الاغ کوچک می اندازید ، بچه ها را لمس می کنید و آنها را در آغوش می گیرید و می بوسید…. من حتی این کار را انجام می دهم؟ من احساس نمی کنم که آنها آنها را دوست خواهند داشت. ” بیرون به عنوان ستاره جلد آنها “و [people always say] به جایی بروید که پذیرفته شده اید و مواردی از این دست ، اما همیشه نمی توانید به همان جایی بروید که پذیرفته شده اید. شما باید بروید و آن دیوارها را خراب کنید و بگویید: “این هم اکنون فضای من است.”

در نهایت ، رپر متوجه شد که مهم است که او در طول اجرا خودش باشد. وی افزود: “من در تمریناتی مانند” اوه خدای من بودم. به دلیل این چنین عملکردی ، باید بهترین عملکرد خود را با این اجرا انجام دهم. ” در مورد واکنش های مکرر و بی دلیل که دریافت کرده است ، او وانمود نمی کند که بر او تأثیر نمی گذارد. او گفت: “از نظر روحی ، گاهی اوقات واقعا خسته کننده و تنش زا است.” “فشار این است که تمام عمر خود را بشناسید و بدانید هویت یک خواننده رپ چگونه است ، چه رپرهایی [are supposed to] انجام دهید ، و بیرون رفتن در حضور همه این افراد وحشتناک است. [The BET performance] مثل پریدن در دریاچه ای پر از کوسه و پیرانا بود – و من مجبور بودم در این سه سال اخیر بارها این کار را انجام دهم. “او ادامه داد:” اما من وانمود نمی کنم که هرگز غمگین یا هیچ چیز نیستم. ”

“حالا من یک هدف بیشتر دارم: ادامه یافتن خودم و با این کار به دیگران کمک می کنم خودشان را پیدا کنند.”

علیرغم حضور شوخ و سرگرم کننده در رسانه های اجتماعی ، به ویژه در توییتر، Lil Nas X مطمئن است که در لحظات تاریک خود آفلاین می ماند. “یکی از کارهایی که من صد در صد در این لحظات بد انجام نمی دهم این است که با آنها به شبکه های اجتماعی بروم. چون می دانم که آنها از بین می روند و آنچه بسیاری از مردم دوست دارند انجام دهند این است که علیه شما استفاده کنند ،” “او به خروجی گفت. به همین دلیل آلبوم او مونترو گام مهمی برای او بوده است. او فاش کرد: “من روز به روز بیشتر به Montero تبدیل می شوم.” “من نام آلبوم را به خاطر خودم گذاشتم زیرا چیزهای زیادی وجود دارد که من با آنها سر و کار دارم و می خواهم بگویم. می خواستم به جنبه های خودم نشان دهم که مدتهاست از دیدن مردم می ترسم.”

اگرچه او احساس نمی کند که در حالت کامل خود است ، اما لیل ناس ایکس متوجه می شود که “ترس از اطرافیان شما که به شما نزدیک ترین هستند و بیشترین عشق را دارند و نمی دانند چرا کاری را که انجام می دهید انجام می دهید” چیزی است که او باید آن را رها کند “همه اینها به دنبال این هستند که خودم را بیشتر و بیشتر کنم … من در ابتدا شروع به دنبال ترکیب بودم ، اما اکنون واقعاً اهمیتی نمی دهم و می خواهم کار خودم را انجام دهم و برجسته شوم. من من در ابتدا می خواستم فقط یک هنرمند باشم. من فقط می خواستم موسیقی بسازم. اما اکنون من حتی بیشتر از این هدف دارم: این که همچنان خود را بیابم و با این کار به دیگران کمک کنم خود را بیابند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>