با این DIY TikTok یک کیف پی وی سی Louis Vuitton ایجاد کنید

[ad_1]

کاربران TikTok به همان اندازه حیله گر هستند و آخرین روند انجام DIY در برنامه های رسانه های اجتماعی ایجاد کیف Louis Vuitton برای شماست. (بله ، درست خواندید!) روند جدید نشان می دهد کاربران با کمی کمک از یک کیف ، کیف های خرید LV خود را برداشته و به کیف دستی کامل تبدیل می کنند. طراح کلی فورد یکی از اولین کسانی بود که این پروژه را امتحان کرد و تاکنون ، آموزش TikTok وی تقریباً 10 میلیون بازدید در توییتر!

مرحله اول تهیه همه وسایل مورد نیاز شماست: این شامل یک کیف خرید Louis Vuitton ، یک قیچی و یک بسته باری از Totery است که هزینه آن حدود 35 پوند است. سپس ، دسته های کیف خرید را بریده و کیسه خرید را داخل پوسته پلاستیکی کیت قرار می دهید. مشخص کنید که می خواهید دسته های شما در کجا قرار بگیرند ، سپس پیچ های مربوطه را از داخل کیسه فرو کنید. سپس دسته های کیسه را با قرار دادن پیچ ها در سوراخ ها و درب آن ها با درپوش های گرد شده موجود در کیت وصل می کنید. دسته های کیسه را با قرار دادن پیچ از سوراخ های آنها و چرخاندن درپوش های گرد شده ، در جای خود وصل کنید. مراحل را برای اطمینان از دسته دوم تکرار کنید ، و در آنجا آن را دارید! کیف کاملاً جدیدی از لوئیس ویتون بدون شکستن حساب بانکی شما. به خواندن ادامه دهید تا TikTok ویروسی را از قبل تماشا کنید و خودتان آن را امتحان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>