با بازیگران ستاره دار فیلم هیولای نتفلیکس آشنا شویدپس از حضور در جشنواره فیلم Sundance 2018 ، هیولا سرانجام راه خود را به Netflix باز کرد. این فیلم – که بر اساس رمانی به همین نام توسط والتر دین مایرز در سال 1999 ساخته شده است – داستان دانشجو 17 ساله استیو هارمون را روایت می کند که متهم به دست داشتن در یک سرقت از یک فروشگاه رفاهی-تبدیل به قتل شده است. از طریق مجموعه ای از بازگشت های فوری ، فیلم گیرنده زندگی او را قبل و در طول دادگاه دنبال می کند.

این فیلم دارای بازیگران پر ستاره است که شامل کلوین هریسون جونیور به عنوان شخص هارمون است. جنیفر هادسون در نقش خانم هارمون ؛ AP APK Rocky در نقش ویلیام کینگ ، Nas در نقش Raymond “Sunset” Green – ادامه می دهیم؟ صادقانه بگویم ، بازیگران به تنهایی دلیل کافی برای تماشای آن هستند. به خواندن ادامه دهید تا ببینید چه کسی در کار است هیولا و مطمئن شوید که آن را در Netflix ASAP بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>