با بازیگران سریال کمدی We Are Lady ، کمدی جدید کانال 4 آشنا شوید

[ad_1]

کانال 4 ما قطعات بانو هستیم یک مجموعه کمدی شش قسمتی است که گروه بانوان پانک مسلمان همه بانوان را دنبال می کند در حالی که آنها مأموریت می گیرند تا یک گیتاریست اصلی را در بخش خود جذب کنند. این پنجشنبه ، 20 مه ، ساعت 10 شب به صفحه های تلویزیون ما برخورد می کنید ، ما قطعات بانو هستیم به نظر می رسد یک سریال هیجان انگیز و حاشیه ساز با برداشت تازه از زنان مسلمان است که از طریق کمدی و پانک راک مورد بررسی قرار می گیرند.

در 17 مه ، هنگامی که کانال 4 پیش پرده نمایش را منتشر کرد ، گروه را به عنوان “ترکیبی اشتباه از سرودهای هش و قدرت دختران ترش” توصیف سری به فرارهای آشوبگرانه لیدی پارت کرد. این مجموعه گروه را دنبال می کند زیرا آنها برای یافتن یک گیتاریست اصلی و تأمین یک اجرای مناسب برای گروه تلاش می کنند – و نیازی به گفتن نیست که دامنه متنوعی از مشاغل روزانه آنها را به هم بزنید و کلیشه ها را در طول مسیر خرد کنید.

در این نمایش بازیگران هیجان انگیز استعدادهای در حال ظهور انگلیس حضور دارند که مشهورترین آنها Aiysha Hart است ، که از نقش او در خط وظیفه به عنوان عشق DS استیو آرنوت. برای دیدار با بازیگرانی که این کمدی تازه را زنده می کنند ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>