با بازیگران سریال Line of Duty Series 6 آشنا شوید

[ad_1]

یک فصل جدید از خط وظیفه در سال 2021 در راه است و زمان آن فرا رسیده است زیرا ما نمی توانیم منتظر اقدامات بیشتری از واحد ضد فساد مورد علاقه خود باشیم. در “یادداشت به کارمندان” از سرپرست تد هستینگز در 3 فوریه ، مشخص شد که سری شش سریال برنده جایزه به زودی (و با یک قسمت بیشتر از حد معمول) به BBC باز می گردد.

همانند اکثر نمایش های پخش شده در سال 2021 ، مسیر طولانی برای رسیدن به اینجا طی شده است. تولید در ابتدا با آغاز بیماری همه گیر COVID-19 در انگلیس متوقف شد ، اما خوشبختانه در آگوست سال 2020 مجدداً آغاز شد (و فیلمبرداری آن در نوامبر پایان یافت). و گرچه تکرارهای فصل های یک تا پنج در BBC iPlayer بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ، اما آنها باعث شده اند ما هیجان بیشتری برای فصل جدید داشته باشیم.

درمورد اینکه سری بعدی به کدام سمت هدایت می شود ، هنوز تایید نشده است که فصل هفتم این فصل برگزار می شود خط وظیفه. در معرض خطر پریدن از اسلحه ، آنچه در اینجا می دانیم در اینجا است. در سال 2017 ، جد مرکوریو ، خالق سریال گفت رادیو تایمز که “در حال حاضر ، اشتیاق زیادی در بین همه ما درگیر برنامه وجود دارد تا کارهای بیشتری انجام دهیم.”

وی افزود: چیزی که ما نمی دانیم این است که آیا جایی پیش خواهد آمد که به نوعی آن اشتیاق را برای ادامه کار از دست بدهیم. وقتی فصل پنجم در سال 2019 پخش شد ، این دومین برنامه تلویزیونی با بیشترین پخش تلویزیونی در BBC iPlayer بود ، امیدوارم این بدان معنا باشد که به همان خوبی تایید شده است.

به خواندن ادامه دهید تا ببینید دقیقاً چه کسی برای تکرار نقش خود در فصل شش بازمی گردد خط وظیفه، و تازه واردانی که به آنها می پیوندند را بشناسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>