با بازیگران فیلم های بی قاعده در Netflix آشنا شوید

[ad_1]

هوس نمایش جدید رمز و راز دارید؟ درام آینده نتفلیکس بی نظمی ها چرخش جدیدی را در یکی از معروف ترین داستان های رمز و راز در جهان قرار می دهد ، و این یک بازیگر کاملا جدید را به همراه خود می آورد. این نمایش مبتنی بر داستان های شرلوک هلمز است که در مشهور “بی نظمی های خیابان بیکر” از کتاب های کلاسیک ساخته شده است. این بار ، “بی نظمی ها” یک باند خیابانی از نوجوانان ویکتوریایی هستند که هر یک باید چالش های خاص خود را برای غلبه بر آنها بکار برد ، که توسط دکتر واتسون شیطانی و شریک مرموزش ، شرلوک هلمز ، استخدام می شوند تا به تحقیق در مورد موارد فوق العاده فزاینده بپردازند.

بازیگران مملو از پیشکسوتان تلویزیون انگلیس هستند ، اما برای بسیاری از آنها ، به ویژه ستاره های جوان ، این بزرگترین پروژه آنها تا به امروز خواهد بود! در آستانه نمایش برتر 26 مارس ، با تمام بازیگران اصلی این مجموعه الهام گرفته از هولمز آشنا شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>