با بازیگران مخفی مخفی مارول آشنا شوید

[ad_1]

اینکه بگوییم برای مارول هیجان زده ایم تهاجم مخفی دست کم گرفتن است در حالی که جزئیات مربوط به نمایش کم است ، بازیگران در حال شکل گیری هستند تا پر از استعداد در لیست A باشد. از جمله ساموئل ال جکسون و بن مندلسون که نقش های خود را دوباره تکرار می کنند کاپیتان مارول. امیدوارم ، این بدان معناست که ما می توانیم ببینیم که نیک فیوری و تالوس بار دیگر با هم شوخی می کنند. تهاجم مخفی بر روی یک گروه سرکش از جمجمه های تغییر شکل دهنده متمرکز شده است که سالها در زمین نفوذ کرده اند و کتاب های کمیک آن از سال 2008 ریشه گرفته است تهاجم مخفی مینی سریال هشت مسئله ای.

MCU قبلاً خط داستانی Skrull را دوباره اصلاح کرده و آنها را به گروه دلسوز تری در سال 2019 تبدیل کرده است کاپیتان مارول به همین دلیل است که سری + دیزنی دقیقاً کمیک ها را دنبال نمی کند. گرچه ممکن است دقیقاً از نحوه انطباق کمیک ها با آنها اطلاع نداشته باشیم ، اما می دانیم چه کسی به گروه بازیگران می پیوندد. به خواندن ادامه دهید تا ببینید چه کسانی در حال بازی در نقش شخصیت هستند و چه شخصیت هایی را می توان انتظار داشت هنگام پخش سریال در سال 2022.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>