با جیمز نیومن ، ورود به اتحادیه اروپا در یوروویژن 2021 آشنا شوید

[ad_1]

نام برنامه: Eurovision 2021 - TX: 22/05/2021 - قسمت: Eurovision 2021 (No. n / a) - نمایش های عکس: James Newman - (C) BMG - عکاس: Victor Frankowski

لغو مسابقه آواز سال گذشته یوروویژن باعث شده است که هواداران با انتظار یک مسابقه یوروویژن 2021 هیجان یک سال اضافی را داشته باشند. این اشتیاق برای یک بازی بین المللی / مهمانی بین المللی ، رقابت های دوستانه ای را به تب و تاب کشانده است. در نتیجه ، همه در انگلیس علاقه ویژه ای دارند که بیشتر بدانند چه کسی آن را برای تیم UK در روتردام متوقف می کند. این نماینده جیمز نیومن خواننده و ترانه سرا 35 ساله است که اهل Settle ، North Yorkshire است.

شاید او هنوز نام آشنایی نداشته باشد ، اما این فقط به این دلیل است که دستاوردهای جیمز تاکنون بیشتر در پشت صحنه ، در حوزه ترانه سرایی بوده است. این مهارت های نوشتن او را به دست آورد
2014 جایزه BRIT برای تک سال بریتانیا ، به عنوان خواننده آهنگ آهنگ Rudimental “Waiting All Night”. لیست اسامی پررنگ جیمز که با آنها همکاری کرده است طولانی است – اد شیرن ، Ke $ ha ، اولی مورس ، لوئیس تاملینسون ، تونی براکستون و پسران Backstreet ، به نام چند. او “دوستت دارم مثل تو” از لیتل میکس ، “همه من هستم” از جس گلین و یک آهنگ مهم دیگر “Lay It On Me” بود. ترانه سرایی حتی جیمز را قبلاً به یوروویژن آورده است – آهنگ “Dying to Try” را نوشت فاکتور X برندان موری در سال 2017 به عنوان نماینده ایرلند آواز خواند. و به عنوان خواننده پشتیبان ، در آهنگ های مدونا و آرمین ون بورن ظاهر شد. ممکن است نام نیومن را تشخیص دهید ، زیرا برادر کوچکتر جیمز جان یک خواننده برجسته است و بیشتر با تک آهنگ خود در سال 2013 شناخته می شود ، “دوباره مرا دوست داشته باشید”.

https://www.youtube.com/watch؟v=BMDGTsa_Qq0

جیمز استرس و انزوایی را که همه ما در آن قفل کردیم با رقص “Embers” آماده کرد ، آهنگی که امسال او در هلند به صحنه می آورد. جیمز گفت بی بی سی، “احساس می کنم همه می خواهند یک مهمانی و کمی سرگرم شوند ، بنابراین وقتی می نوشتم ، این چیزی بود که در ذهنم بود. من می خواستم چیزی که مردم می توانند با آن برقصند ، حتی اگر فقط در آشپزخانه آنها باشد”. او ادامه داد اخبار آسمان“” ایده Embers جرقه آتش است که هرگز نمی سوزد ، مانند درخشش در آتش که همیشه وجود دارد. ” پس از قرنطینه 10 روز مورد نیاز در هلند و منتهی به اجرای وی ، جیمز مطمئناً آماده خواهد بود تا آتش خلاقانه خود را برانگیزد و بینندگان را تحت تأثیر قرار دهد.

دور از میکروفون ، جیمز سال گذشته ازدواج کرد و در اوقات فراغت بدن خود را با شنای آب سرد و روش های تنفس با استفاده از روش ویم هوف تمرین می دهد.

خوش شانس ما و جیمز ، انگلستان در مسابقات یوروویژن کمی شروع دارد. ما به عنوان عضوی از گروه شرکت کنندگان “بزرگ 5” (همراه با فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و اسپانیا) ، به طور خودکار صلاحیت صعود به فینال مسابقات را داریم. بنابراین ، باید منتظر پخش اولین وقت شنبه در 22 مه (پخش از بی بی سی یک ساعت 8 بعد از ظهر) (پخش از بی بی سی یک ساعت 8 شب) باشیم تا جیمز برای انگلیس آواز بخواند. با این حال ، در ضمن ، می توانید اجرای برنامه های ورود وی و بقیه را در اینجا پخش کنید.

Union Jacks خود را تکان دهید ، زیرا جیمز نیومن بهترین نتیجه ما برای پیروزی امسال در بازگشت پیروزمندانه یوروویژن است!

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>