با حضور کمدین ها در کلاه گیس ، نمی توانید کمک کنید اما بخندید – دیدن عکس ها

[ad_1]

اگر خنده بهترین دارو است ، کمدین ها داروساز محلی و دوستانه شما هستند. روزگاری ، مجبور بودید با آنها در میخانه های زیرزمینی یا تلویزیون های اواخر شب ملاقات کنید. اکنون ، مانند هر چیز دیگر ، آنها زنده از کف دست ما عمل می کنند. پیشتاز کمدی جدید در حال ضبط مونولوگ های روبرو ، ارسال آنها به توییتر و تماشای تکثیر retweets است. صحنه درست همان جا است و چند شیر دیگر فاصله دارد. آنها نیازی به نمایش های جذاب ندارند ، این بدان معناست که برنامه های نمایشی آنها را می خواهد ، بنابراین هنگام نوشتن در این برنامه های نمایشی اجرا می کنند دیگر نمایش های مهمی در همین حال ، تقاضای جهانی برای خنده بیشتر از هر زمان دیگری است – کمدی از نظر فرهنگی ، اگر نه از شهرداری ، یک کار اساسی است – این بدان معناست که عرضه برای پاسخگویی به آن رشد خواهد کرد. اینکه آیا جهان “بهتر” می شود جای بحث دارد اما غیرقابل انکار است که مسخره تر است.

حداقل ، کمدی یک مرهم آرام بخش است. بعضی از مومیایی ها اتفاقاً بیشتر از بقیه آرامش بخش هستند. و تعدادی از این مومیایی ها شامل اجزای پیشرفته ای هستند که در واقع از روی مواد شیمیایی پوست لایه برداری می کنند … بدین ترتیب استعاره دریافت می کنید. ما از پنج نفر بسیار بامزه که به یک پرسشنامه مختصر زیبایی ارسال شده اند (و برخی از مجسمه های مو را توسط استاد بزرگ چارلی لو میندو مدل سازی کرده اید) خواسته ایم که همه شما را به لبخند برسانند. آیا کار کرد؟

لباس بدن مارا هافمن. گوشواره های آنا خووری. برای ایجاد ظاهری مشابه: Chubby Stick Shadow Tint for Eyes in Lavish Lilac ، Cheek Pop in Peach Pop ، و Chubby Stick Moisturising Color Lip Balm in Mighty Mimosa توسط Clinique. این صفحات: سبک ، کت تیپالدوس. مو: چارلی لو میندو. گریم: استر فاستر.

عکس دانیل لویت

چهره: مگان استالتر

استالتر کار شخصیت – اغلب از طریق فیلم های ارسال شده در توییتر یا TikTok ، و اخیراً در HBO Max’s Hacks – هرگز ویروسی نمی شود. بزرگترین حسرت زیبایی شما چیست؟ “من احساس می کنم سعی کردم موهای چتری را برای مدت طولانی برایم اتفاق بیاندازم. و هر بار که آنها را درخواست می کردم ، این تصویر را در ذهنم داشتم که به نظر می رسید. و سبک کردن آن بسیار سخت است موی چتری و رشد آن برای همیشه طول کشید. مدتی نبود که من چتری داشته باشم و از آن پشیمان نشوم. اما من عاشق نگاه موهای دیگران هستم. آنها بسیار زیبا هستند. ” اگر قرار است بمیرید و به عنوان محصولی که در حال حاضر در Sephora موجود است برگردید ، چه کالایی خواهد داشت؟ “من به عنوان سشوار برمی گردم زیرا شما هرگز سشوار خود را دور نمی ریزید. همیشه در اطراف است ، نوعی پر زرق و برق است و از آن در موارد خاص استفاده می کنید.” – مارسی رابین

مو: برج

مجسمه ای که در اینجا می بینید در واقع حدود 15 کلاه گیس است که روی باکرام ، کرینولین و سیم چسبانده شده است. لو میندو می گوید: “از آنجا که لباس های باله کار می کنم ، دوست دارم حرکت مردم را محدود کنم. من شیوه حرکت مگان را دوست دارم ، اما می خواستم [anchor] او بنابراین موهای زیادی روی سرش گذاشتم. و نتیجه داد. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>