با زنان در تیم المپیک پناهندگان IOC ملاقات کنید

[ad_1]

در مجموع 29 ورزشکار از 13 کمیته ملی المپیک میزبان برای رقابت در بازیهای توکیو در تابستان امسال در تیم المپیک پناهندگان کمیته بین المللی المپیک (IOC) انتخاب شده اند. بر اساس Olympics.com ، هیئت اجرایی IOC این مدعیان را از گروهی بیش از 50 نفری که بورسیه داشتند ، محدود کرد. آنها زیر پرچم المپیک شرکت خواهند کرد.

تیم المپیک پناهندگان IOC اولین بازی خود را در آخرین بازی های تابستانی ریو با 10 عضو انجام داد. توماس باخ ، رئیس IOC گفت: “دلایلی که ما این تیم را ایجاد کردیم هنوز وجود دارد.” “ما در حال حاضر افراد با زور و اجبار در جهان آواره شده ایم و بنابراین بدون گفتن اینکه ما می خواستیم یک تیم المپیک پناهندگان IOC برای بازی های المپیک 2020 توکیو ایجاد کنیم.” براساس آژانس پناهندگان سازمان ملل بیش از 80 میلیون آواره در سراسر جهان وجود دارد.

برای دیدن 10 زن ورزشکاری که در سراسر ورزش که در این تیم عضو هستند ، به مطالعه ادامه دهید. به علاوه ، تیم المپیک پناهندگان را در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر. گزارش شده است که طی هفته های آینده تیم پارالمپیک پناهندگان برای توکیو اعلام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه امیدهای المپیک و پارالمپیک ، به TeamGB.com مراجعه کنید. بازیهای المپیک و پارالمپیک توکیو در تابستان امسال را در BBC One و BBC Two تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>