با طراحان سیاه هفته مد میلان دیدار کنید

[ad_1]

در فوریه گذشته ، هنگامی که نازیوناله دلا مودا ایتالیا ، تهیه کننده هفته مد میلان ، با تمو مک فرسون همکاری کرد تا خلاقیت های رنگی ایتالیایی را تحت تأثیر قرار دهد ، استلا ژان – در آن زمان تنها طراح سیاه پوست در تقویم – از نمایش مجموعه خود عقب نشینی کرد. از نظر ژان ، این عمل ابراز ناامیدی قابل توجیه او از عدم نمایندگی صنعت مد و همچنین تلاش برای آگاهی بخشیدن به مجموعه ای از جنایات نفرت در سراسر ایتالیا بود. او به سرعت اقدام به همکاری با دفتر ایتالیا علیه تبعیض نژادی برای راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی و کتابچه مربوطه کرد ، ایتالیایی ها در تبدیل شدن. می توانید حدس بزنید که ژان بخاطر محاسبه نژادی که ماه ها بعد و پس از قتل جورج فلوید در مقیاس جهانی صورت گرفت ، آماده است.

ژان ، كه هائیتی ایتالیایی است ، به طور گسترده ای در محافل مد شناخته می شود ، از زمان محرومیت از 2016 ، تنها عضو سیاه پوست دوربین دلا مودا است. در تابستان گذشته ، او با پیوستن به میلان به عضلات فعالیت خود ادامه داد. طراح مبتنی بر ادوارد بوکان و بنیانگذار هفته مد Afro میشل نگومو برای تشکیل ماده زندگی سیاه در مجموعه مد ایتالیا. از طریق شبکه ، سه بازیکن قدرت استعدادهای BIPOC را در ایتالیا راهنمایی و پرورش می دهند. و در این هفته مد میلان ، این گروه قدرتمند با همکاری با Camera della Moda با ویترین طراحی فوق العاده ای تاریخ ساز شدند: پنج برچسب ساخته شده در ایتالیا با بنیانگذاران BIPOC ، هوشمندانه “The Fab Five Bridge Builders”.

پیش از این ، در مورد پنج طراح باور نکردنی که مطمئنا موج هایی را در صحنه مد ایجاد می کنند ، بیشتر بدانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>