با نام تجاری جدید مراقبت از پوست Roger Dupé Melyon آشنا شوید

[ad_1]

سال گذشته به دلایل بسیاری مهم بود ، یکی از آنها تغییرات اساسی در هنگام فراگیری بود. به ویژه در صنعت زیبایی ، گرایش به چیزی بیش از یک سر و صدا تبدیل شد ، مارک ها محصولات خود را گسترش می دهند یا محدوده های جدیدی را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که هر شخص بدون توجه به سن ، نژاد ، زمینه و زیبایی خود احساس نمایندگی می کند. مارک ها همچنین اذعان کردند که کارهای بیشتری باید انجام شود. در نتیجه این تغییر در صنعت ، تعدادی از مارک های زیبایی تازه ، جدید و مهیج در انگلستان راه اندازی شدند. جلو و مرکز این تغییر – تعریف مجدد آنچه یک برند زیبایی باید در سال 2021 تجسم یابد – راجر دوپه مدل و کارآفرین است با خط جدید مراقبت از پوست خود از استکهلم ، ملیون.

ملیون به دلیل نگرانی دوپه از عدم تنوع و درگیری که در طول زمان مدلینگ در معرض آن بود ، متولد شد. مادر دوپه به او آموخت كه “زیبایی نوعی خودپسندی و مراقبت از خود” است ، بنابراین او می دانست كه وقتی صحبت از روال شخصی مراقبت از پوست آنها می شود ، می خواهد افراد رنگین پوست نیز اخلاقی مشابه داشته باشند. دوپه در رویداد راه اندازی مجازی ملیون گفت: “تمرکز من بر روی تولید نام تجاری متنوع بود. من می خواستم مجموعه ای گسترده از محصولات را با توجه به نگرانی های معمول مراقبت از پوست توسعه دهم.”

کلمه ملیون ترکیبی از کلمه “ملانین” (رنگدانه ای است که به پوست انسان رنگ می بخشد) و “انیونام” ، عبارتی توگو / غنا که به معنای “خوب برای شما” است. رویکرد این برند کمتر است ، به همین دلیل است که فقط با چهار محصول پاک کننده ، سرم ، کرم روز و کرم شب راه اندازی شده است – همه محصولات گیاهی پسند ، بی رحمی و بدون پارابن هستند.

هر یک از محصولات دارای یک پایه روغن بائوباب است ، ماده ای که برای ملیون مهم است و هم از فرمولاسیون محصول و هم از بسته بندی آن الهام می گیرد. وب سایت ملیون می گوید: “درخت بائوباب ، معروف به ذخیره آب و بازگرداندن زندگی ، به عنوان استعاره و روغن آن منطقی بود.” “ملیون این را به بطری ترجمه كرد كه مشخص است این درخت عظیم از دور قابل مشاهده است و به عنوان یك مرجع برای قدم زدن در آفریقا ، استرالیا یا خاورمیانه است” روغن بائوباب همچنین دارای مزایای عالی مراقبت از پوست ، از جمله تحریک کننده آرام ، مبارزه با خطوط ریز و چین و چروک و کمک به کاهش خشکی است.

محصولات مورد علاقه من از بین این چهار محصول ، پاک کننده شیر و کرم روز است. این پاک کننده حاوی اسید سالیسیلیک است که یک لایه بردار عالی است و به درمان رنگدانه های سرسخت باقی مانده پس از بهبود نقاط و ریشه زنجبیل کمک می کند که همچنین به بهبود ناهمواری پوست کمک می کند. این یک ساختار فوق العاده سبک و شیری دارد که وقتی روی پوست شما ماساژ داده می شود مقدار کمی کف می کند و باعث می شود پوست تمیز اما مرطوب باشد.

کرم روز پر از آنتی اکسیدان است تا به شما در محافظت در برابر آلاینده ها کمک کند ، که می تواند مواردی مانند کم آبی و التهاب را ایجاد کند. این ماده همچنین حاوی نیاسینامید است ، یک ماده قوی که می تواند به مواردی مانند التهاب ، کاهش قرمزی پوست ، هیدراته شدن ، به حداقل رساندن منافذ پوست و کاهش تولید روغن کمک کند. فرمول سبک است ، به سرعت جذب می شود و فوق العاده هیدراته است.

Melyon برای خرید از Candor Beauty در دسترس است اکنون برای خرید هر چهار محصول به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>