بتانی شریور برنده المپیک توکیو BMX Gold برای تیم GB شد

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 30 تیر در تاریخ 30 ژوئیه 2021 در توکیو ، ژاپن.  (عکس توسط پیت دوگان/Speed ​​Media/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

یک طلای دیگر در المپیک 2020 توکیو برای تیم GB در دسترس است ، به لطف بتانی شریور که طلای المپیک BMX را کسب کرد. این برد به این معنی است که او اولین مدال بریتانیایی می شود – به همراه کی وایت که در مسابقات مردان نقره کسب کرد – در این ورزش از زمانی که در بازی ها در سال 2008 معرفی شد.

اما همانطور که شریور به قول خودش گفت ، “حتی اینجا بودن به خودی خود یک دستاورد است” ، زیرا راه توکیو راه آسانی نبود. برنده وی دو سال پس از آنکه پس از عدم دریافت بودجه از UK Sport ، سرمایه گذاری جمعی را آغاز کرد ، حاصل می شود. شریور با هدف 50،000 پوند برای تأمین سرمایه جمعی ، به طور پاره وقت به عنوان دستیار آموزشی برای تأمین هزینه های آموزش کار کرد. او پس از برد خود گفت: “برای کسب مدال ، چه رسد به مدال طلا ، من بالای ماه هستم”.

“این کمی سورئال است ، کمی دیوانه است ، من حتی هنوز با خانواده ام صحبت نکرده ام. نمی توانم صبر کنم تا با همه آنها صحبت کنم و احساس آنها را ببینم. من در پایان آنجا آنها را دیدم که همه احساسات و این فقط شگفت انگیز است ، من نمی توانم آن را باور کنم. ”

تبریک به شریور!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>