بتانی شریور در مورد کسب طلا در المپیک توکیو

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 30 ژوئیه: بتانی شریور از تیم بریتانیای کبیر با مدال طلا پس از فینال BMX بانوان در روز هفتم بازی های المپیک 2020 توکیو در پارک ورزشی شهری آریاکه در 30 ژوئیه 2021 در توکیو ژاپن با مدال طلا به میدان رفت.  (عکس توسط فرانسوا نل/گتی ایماژ)

جای تعجب نیست که بتانی شریور 22 ساله در چنین سطحی به سر می برد. المپیکی-که جمعه گذشته در دوچرخه سواری BMX خود در 44.358 ثانیه طوفان برنده شد-ماریانا پاجون ، قهرمان دو بار کلمبیا را برای کسب طلای بازیهای المپیک تابستانی 2020 توکیو کنار گذاشت. یک پیروزی واقعاً چشمگیر ، با شریور بسیار قابل توجه تر شد. از کار به عنوان دستیار تدریس نیمه وقت به افتخار المپیک رفت. وی به POPSUGAR گفت که این پیروزی “بسیار حیرت انگیز است و یک رویا محقق می شود”.

ساکن لندن شرقی می گوید: “من هرگز انتظار نداشتم که به المپیک راه پیدا کنم ، مهم نیست که مسابقه بدهم و در جایگاه اول قرار بگیرم.” “من هنوز مجبورم به خودم بفهمم که این درست است.”

و چه سفری برای رسیدن به آنجا داشته است-دست اندازهایی در جاده که شریور با دید مثبت به آن می نگرد و ادعا می کند “بدون این ضربه های عقب ، من امروز جایی که هستم نیستم”. از این رو ، او فقط به مبارزه ای که به عنوان یکی از معدود زنان در ورزش تحت سلطه مردان انجام داده اشاره نمی کند ، بلکه به آسیب هایی که در این راه متحمل شده است ، توجه نمی کند.

این قهرمان توسط بودجه UK Sport رد شده بود و هدایت کمپین تامین سرمایه جمعی را بر عهده داشت و حدود 50،000 پوند جمع آوری کرد ، قبل از اینکه دوچرخه سواری بریتانیا موافقت کند که در صورت مهاجرت به منچستر از او حمایت کند. “به همین دلیل است که این برد برای من اهمیت زیادی دارد. این تنها برد من نیست ، بلکه همه کسانی هستند که مرا به اینجا رسانده اند.” دوچرخه سوار که مدال طلای خود را از طریق تماس زوم به من نشان داد ، افزود: من ثابت می کنم که شما هرگز نباید از چیزی که به آن علاقه دارید دست بردارید.

شریور پیش از سفر به انگلستان در گفتگو با POPSUGAR گفت: “چند روزی است که گردباد می گذرد و هنوز در آن غرق نشده است.” توکیو ، ژاپن - 30 ژوئیه: (LR) ماریانا پاژون از تیم کلمبیا و بتانی شرایور از تیم بریتانیای کبیر در حالی که در فینال BMX بانوان در روز هفتم بازی های المپیک 2020 توکیو 2020 در پارک ورزشی شهری آریاکه در 30 جولای 2021 در توکیو ژاپن.  (عکس توسط فرانسوا نل/گتی ایماژ)

شریور با پشت سر گذاشتن بسیاری از چالش ها در دوران حرفه ای دوچرخه سواری ، می داند که چقدر مهم است که ثابت قدم بمانید ، حتی وقتی با BMX از طریق هوا پرواز می کنید. “اگر می خواهید نتایج عالی بگیرید باید ذهنیت درستی داشته باشید. در روز مسابقه ، من آرامش خود را حفظ کردم ، اصلاً استرس نداشتم و فقط به دنبال آن رفتم. خونسردی ، آرامش و جمع آوری شده به من کمک کرد تا در مسابقه برنده شوم. “

اگرچه این ورزش یک ورزش خطرناک است ، اما شریور با اعتراف به این که خطر صدمه به سایر دوچرخه سواران وجود دارد ، می گوید که این روانشناسان به همراه خانواده اش هستند که به او کمک کرده اند تا حواس خود را در مورد او حفظ کند. او گفت: “در طول سالها ، من آموخته ام که چگونه آنچه در سرم می گذرد را کنترل کنم. شما نمی توانید مسابقه دهید و به فکر افتادن از روی دوچرخه باشید.” بزرگ شدن ، بردن من به مسابقات و تلاش برای تامین مالی این ورزش. ”

اما فقط والدین او نیستند که از Shriever حمایت می کنند. او گفت: “دنیای دوچرخه سواری BMX یک محیط خانوادگی است و پشتیبانی شگفت انگیز است.” “من با دوست پسرم که ششم جهان در مدار است آشنا شدم و ما عاشق تمرین با هم هستیم.” دوست پسر او ، کی وایت ، مدال نقره را در مسابقات مردان درست قبل از آنکه شریور قهرمان المپیک در ماده زنان شود ، به دست آورد.

در میان ارتش طرفداران خود ، شریور قصد دارد از کلاس بسیار ویژه ای از بچه های 4 ساله دیدن کند که او در کنار تمریناتش به او آموزش داده است. “من مدال طلای خود را به آنها نشان می دهم ؛ امیدوارم یکی از بهترین کلاس هایی باشد که آنها گذرانده اند.” در مورد مدال خود ، شریور هنوز تصمیم نگرفته است که آن را در کجا قرار دهد ، اما مصمم است که آن را به بیشتر افراد نشان دهد تا بتواند زنان جوان بیشتری را به ورزش تشویق کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه امیدهای المپیک و پارالمپیک ، به TeamGB.com مراجعه کنید. المپیک و پارالمپیک توکیو را تابستان امسال در بی بی سی و بی بی سی دو تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>